Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Más is utálja a gazdag csapato...

Más is utálja a gazdag csapatokat vagy csak én vagyok így ezzel? :D

Figyelt kérdés

Amióta a Man Unitedé a világ legdrágább kerete nagyon megutáltam őket, most leginkább ez az a csapat amelyiket utálom, mostaniak közül még a City és a Juventus. De az utóbbi években a Chelsea, Barca, Real, PSG is idetartozott. Viszont amióta állandó a keret azóta pl. a Chelsea ellen nem szurkolok, régen szimpatizáltam az MU-val még az Öreg idejében. Nem nagyon értem mi értelme 100 milliókért játékosokat igazolni ők is csak hús vér emberek.


Amelyik csapatra azt mondom, hogy van bennük kurázsi, az Atletico Madrid, Sevilla, Dortmund a Hertha vagy a Leicester City. Bár a Dortmund kicsit kakuktojás, nagy a szurkolótábora ők ha igazolnak is, azt úgy látom ésszerűen csinálják és ők nevelik ki a játékosokat, nem 50 és 100 milliókért igazolnak.



2016. okt. 21. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy kommunista véletlenül?
2016. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel sok, ált. "valódi", régivágású fociszurkoló, követő van így. A Dortmund miért lóg ki egyébként? Idén pld. pont annyit költöttek, amennyiért eladtak játékosokat, és nagyon a fiatalokra építenek, közepes francia elsőosztályú klubbol, dán elsőosztályból, spanyol másodosztályból igazolnak... ennyi erővel az Atlético is van, hogy megvesz pld. egy Ferreira Carrasco-t a Monacobol, ami azért nem olyan kis csapat, United is pld. onnan hozta el Martialt.


Egyébként teljesen ugyanígy vagyok, nekem régebben a Manchester United és Dortmund volt a kedvencem, mára már ink. a Dortmund, és a Unitedtől pedig nem pártolok el, de sokszor azon veszem észre magam, hogy azon szurkolok, hogy kikapjanak, hogy bukjon meg Mourinho, mert szörnyű ezt látni, úgy, hogy a szívemhez nőtt ez a klub, sok évvel ezelőtt. Undorító amikor pénzzel oldanak meg mindent, meg lerabolják a riválisokat a csapatok, pld. a Juventus is ahogy tette ezt ezen a nyáron. Egy ilyen csapattal nehéz szimpatizálni, más is csak azért tud, mert kizárólag a siker érdekli, amivel ő is próbál azonosulni és részesülni belőle, úgy, hogy szurkol a csapatnak. Vagy vannak a régi vágású Juvésok, ők pedig már csak azért nem pártolnak el tőle, mert egyszer megszerették, mondjuk nekem a Juve sose volt igazán szimpatikus, régebben is Platinitől kezdve rengeteg sztár játszott ott és lerabolták az ígéretes játékosokat a kisebb olasz klubboktól pld. Parma (mondjuk igaz, h nekem az olasz klubok nagy része nem szimpatikus, se a Milan, se az Inter, se a Lazio). Sokszor úgy érzem, hogy tudok szimpatizálni a sokat költő csaptokkal, ha koncepció szerint építkeznek, nem csak csúcson lévő gigasztárokat igazolnak és egy minden tekintetben erős, minőségi klubot építenek. Pld. a Barcanál ezt érzem, hiába jön egy Suárez, rengeteg a saját nevelésű, nem mindent pénzőb oldanak meg, ott a koncepció, van egy alapkeret, egy identitás... vagy az RB Leipzigot is sokan szidják, de nekem eddig egész szimpatikusak, tehetséges játékosokat vettek, és nagyon jót kitudnak hozni a klubbol, önmagáért azért mert pénzük van nem fogom utálni őket... főleg én német foci szimpatizáns vagyok és voltam mindig is, úgyhogy örülök is egy erős német csapatnak, és nem azt látom, hogy nemtom a Real Madridból hoznák el a Jesét vagy az Iscot, vagy mondjuk a PSG-ből a Rabiot, hanem a Forsberg, Poulsen is mind ígéretes fiatalok. Nem mondom, hogy szimpatikus a Lipcse, nincs igazán identitása a csapatnak, a pénz az igazi motorja, és építőköve, de én szakmaiságot, koncepciót, tudatos építkezést is vélek felfedezni, így, főleg, hogy szeretem is a német csaptokat alapvetően, korrektül elvagyok velük (németfoci berkekben rengetegen gyűlölik, tényleg talán az elsőszámú gyűlölt csapat szokott lenni).

2016. okt. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem sok jót mondtál, amik igazak.

Azért írtam, hogy kakuktojás a Dortmund, mert én 24 éves vagyok, gyerekkoromban ez az 5 csapat amit írtam sehol sem volt a Dortmund kivételével, ők pont akkor voltak bajnokok mikor kezdem már nézni a focit.

A Leipziget egyszer láttam csak játszani pont a BvB elleni emlékezetes utolsó percekben lőtt góllal.

Én nekem nincs úgymond kedvencem, hogy élek halok a csapatért, de amikor valamelyik csapat bajnok lett nem éreztem olyan nagy eufóriát, mint sokan, 2 ilyen volt az egyik mikor a Leicester most nyer, másik a '14 es Atletico a Barca ellen. De van még egy két ilyen: mikor az Apoel kiejtette BL-ből a Lyont, vagy bármikor amikor kiesett a Barca esélytelenebb csapatoktól. Bár őket te szimpatikusnak írtad igaz hogy igyekeznek beépíteni a játékosokat, de én személy szerint Luis Suarezt és Neymart nem csípem. Munir, Tello vagy Bojan szimpatikusabbak lennének nekem még akkor is ha nem lennének olyan eredményesek.

2016. okt. 22. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok focidrukker érez ugyanígy, La Ligat is ez nyírta ki. Ott egyértelmű, hogy vagy a Barca vagy a Real nyer, mert olyan keretet sikerült összevásárolniuk, amit a többi csapat nem is nagyon engedhet meg magának. Az Atleticonak van esélye csak megszorongatni őket, de ő se tud sokszor a színészettel kezdeni, amit a másik két csapat játékosai sokszor előadnak.

Sajnos ez van, ilyen lett a foci. Emiatt van az, hogy inkább az amerikai foci felé kezdtem el rajongani. Ott nem nagyon van ilyen (se bírói csalások, se színészkedés mikor 1 méterrel elrohannak egy játékos melett).

2016. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!