Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nyilasi és Törőcsik milyen...

Nyilasi és Törőcsik milyen poszton játszottak?

Figyelt kérdés

Törőcsikről az angol wikipedia azt írja, hogy forward, a magyar, hogy csatár. Az utóbbit semmiképp se hiszem el, mert néztem videókat arról, ahogy játszott, és tudom, hogy jó játékos volt, viszont a gólstatisztikái nem kiemelkedők, így biztos, hogy nem csatár volt, én inkább valami Hazard-típusú játékosnak látom, a forward-ot pld. Thomas Müller-re, Dybalara, Alexis Sánchezre írja még a wiki a maiak közül.


Nyilasi-t mindkét helyen középpályásnak írja, tényleg az lett volna? Mert pont, hogy neki elég jók a góllövési statisztikái, ha nem is csatár volt, akkor is minimum egy ilyen támadó kp, second striker poszton tudom elképzelni ezek alapján?


Hogy volt ez a klucsapataikba? És a válogatottba hogy játszottak együtt, mármint mik voltak a posztjaik?


2016. okt. 29. 06:36
 1/4 anonim válasza:
Más volt a felállás ,mint most.Négy védő,három középpályás és három csatár.Nyilasi középső középpályás volt ,Törőcsik középcsatár.
2016. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a válogatottba volt így, vagy az Újpestnél és a Fradinál is ez a 4-3-3-mas felállás volt, és ezeken a posztokon játszottak ők? De ezt nem hiszem el... Törőcsik annyira nem középcsatár típusú játékos, max. egy árnyékéknek menne el sztem, a forward már kicsit találobb, mert az igazi 9-esekre általában strikert írnak (Higuain, Benzema, Lewandowski, Huntelaar). Egyébként is gyengébb volt a góltermelési statsztikája, mindkét helyen, mint Nyilasinak, akkor Nyilasi ennyivel jobb játékos lett volna, hogy középpályásként gólerősebb volt? És milyen kp volt, támadó?
2016. okt. 29. 07:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy most is a Barca, Real, sokszor a Bayern is játszik 4-3-3-ban.
2016. okt. 29. 07:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy most a Liverpool is, meg asszem az Ajax is abba szokott.
2016. okt. 29. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!