Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a baj a jelenlegi Interrel?...

Mi a baj a jelenlegi Interrel? Mi lenne szamukra a megoldas?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Inter szurkolo csak latom h szenvednek akarki is az edzo. Tenyleg az edzot kellene ismet levaltani v a komplett keretet?Voltak latszolag jo igazolasaik es olvastam rola h Boer kiket szeretne meg a csapathoz igazolni.

Emlekszem meg h 6 eve az Inter nyerte a BL.

Van ra esely h 2 milanoi csapat kozul valamelyik akar dobogos legyen? Most amugy ugy latom h a Milan szepen szerepel.



2016. okt. 31. 03:09
 1/2 lio77 ***** válasza:
Nem követem nagyon az olasz focit,csak néha 1-2 hírt/eredményt elkapok.Szerintem az állandóság hiányzik.Ugye a Milant most vették át,szóval igazolni fognak tudni,de azt hiszem az Internek sincsenek anyagi gondjai(vagy igen?).Szóval egy jó edző,és hagyni dolgozni.:)
2016. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs baj a játékoskerettel, sőt, egy ilyen kerettel egy EL-ben simán a végéig el lehetne menni, BL-ben pedig kb. a csoportból továbbjutás, esetleg, ha jó a sorsolás akkor a legjobb 8 is elérhető. Sok pénz van az Internél, drága a keret, nem kűzdenek anyagi gondokkal. Egyszerűen a klubvezetéssel van baj, az állandóság nagyon hiányzik, meg következetlen, bármifajta értelmes koncepciót mellőző döntéseket hoznak. Most miért volt annyira szükséges így hirtelenjében idehozni De Boert, akibe simán benne volt, hogy nem szokja meg az olasz foci közegét? Ebből az Interből simán lehetne egy jó csapat, igazából leginkább csapongónak látom a játékukat, olyanok, mint a Dortmund a 2014-15-ös szezonjukba voltak. Látszik bennük az erő, de ugyanakkor bárkitől képesek kikapni, és összességében ez nagyon kevés. Az Inter is megvert egy Juvet, akárcsak a Milan (csak ők ketten tudták verni a Juvet idén). Ez nagyon nagy eredmény. És ezen kívül sincs rendes csapategység, az öltöző szét van esve, Icardi ügye sem tett jót, folymatos náluk a problémázás, a káosz. Nem vagyok nagy inter, olasz foci követő, de így felszínesebben ezt látom körülöttük. Amúgy ez az Inter reálisan szerintem második erő kéne, hogy legyen Olaszországba, esetleg a Napolival karöltve. Szerintem a Juve után ez a két keret a legerősebb, és én belőlük néznék ki a legtöbbet, a Roma engem nem győz meg, védelmi gondjaik vannak, a támadósoruk is egy komolyabb csapat ellen vajmi kevés, és ott ez nem a káosz meg az edzőprobléma miatt van, szerintem ez a Roma jelenleg egyszerűen gyenge, reálisan nálam ők kb. a 4.-ek.
2016. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!