Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A sípcsontom melletti fájdalom...

A sípcsontom melletti fájdalommal mit tudnék kezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyár vége óta a sípcsontom mellett(tipilis posterior) fáj.N yár eleje óta heti 5foci edzésen vettem részt. A fájdalmak csak komolyabb terhelés (futás,foci) után és közben jelentkezik. 3 hétig pihentettem aztán újra elmentem edzésre. A fájdalmak újra jelentkeztek, de még nem annyira zavaróan. Mi lenne a teendő? Ha valamit nem értetek kérlek kérdezzétek még :) Előre is köszönöm a segítséget!

2016. okt. 31. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a tipilist te sem érted, úgyhogy nincs mit megkérdezni rajta, mert ilyen nincs. Talán tibialisra gondoltál, de ne bonyolódjunk bele az anatómiába feleslegesen. A sípcsont melletti fájdalom legtipikusabb oka a csonthártyagyulladás, ami a megerőltetés következménye. Sok pihentetés és borogatás kell neki. Ha ez is kevés, lehet csonthártyamasszázst csinálni, de azt nem nagyon szoktak, mert elég kellemetlenül fáj, és a masszőrök is utálják.
2016. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2016. nov. 1. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!