Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az lehetséges hogy egy 17...

Az lehetséges hogy egy 17 éves kézilabdás heti 10 edzése van+ hétvégén 2 meccs (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval... van egy osztálytársam aki kézilabdázik (nem tudom pontosan hogy hol de mind1) az létezik hogy neki heti 10 edzése van + hétvégén 2 meccs ? jó ez elvileg csak a mostani hete vagy mi... De amúgy állítólag heti 7 edzése van és hétvégente 3 meccs ... és elvileg az is egy napon... a kézilabdások tényleg ennyit edzenek ? ha igen akkor elnézést a le nézésért de ezt én nem tudom elhinni ha kiszámolod óra számra hogy ez mennyi hát nem tudom.. én is sportolok de ennyi edzést nem tudok elképzelni szerintem fizikai képtelenség... szóval szerintetek lehetséges hogy ennyi edzése van ? előre is köszönöm az értelmes válaszokat:D

#kézilabdás #heti10edzése #kézilabdások tényleg ennyit edzenek? #lehet ezt bírni
2016. nov. 3. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, a heti 10 edzés úgy jönne össze, hogy a hét minden napján 2, egy szünnap, meccs nap.

Ez így sok.

A 2-3 meccs egy napon alkalmankét képzelhető el, felkészülési idöszakban, amikor körmérközéseket játszik 3-4 csapat.

2016. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem. persze lehet higy valami rabszolga hajcsár edzöje van aki nincs tisztában azza hogy az ember nem gép.

A végtelen edzés+meccs egy elég rövid fellágolás után leépüléshz vezet.

Inkább heti 10óra edzés van és 2meccs. Ami még mindig sok,de egy ideig fenn tartható.

2016. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek is hazudik az illető?
2016. nov. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!