Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A nők benne lehetnek egy...

Wwemort kérdése:

A nők benne lehetnek egy férfi focicsapatban?

Figyelt kérdés
Pl.: A Barcelonában lehetnek nők is meg férfiak is ? Lehet rossz kategóriában kérdezek, ezért elnézést.

2016. nov. 4. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfi focicsapatban hogy lehetnének már nők? Nőiben lehetnek.
2016. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de szerintem ha egy nő tehetséges, és magasabb szinvonalt mutat mind az átlag férfi focisták, akkor mértnem lehet berakni a férfiak közé ?
2016. nov. 4. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, amiért minden sportág el van különítve nemek szerint. Nem véletlen. Vagy akkor szerinted bunyózni is lehetne egy "tehetséges" nőnek az átlag férfiak ellen?
2016. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jól boxol mért ne. Tudom hogy most "erős" liberálisnak látszok, de személy szerint úgy gondolom hogy nem származna baj egy vegyes csapatból. Mindegy is, jól van ez így ahogy van..
2016. nov. 4. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Női focicsapatok is vannak az egyesületeknél. Így a tehetséges női focista abban focizik.
2016. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden sportban van junior, ifi, serdülő, elit stb. kategória. Van női és férfi is. Ez ugyan olyan, mint hogy nem vezethetsz buszt autó jogsival.
2016. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!