Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futsal kapusnak mennyire...

Futsal kapusnak mennyire ajánlanátok hosszú ujjú aláöltözetet? Mennyire lenne hasznos illetve rossz? És milyen felszerelést ájánlanátok még?

Figyelt kérdés
Én valami ilyesmit nézte aláöltözetnek: [link] html

2016. nov. 13. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. nov. 13. 22:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kapus vagyok, és szerintem az nagyon a te stílusodtól függ hogy kell-e neked hosszú ujjú aláöltözet. Térdvédő, hosszú gatya ugye mindenképp ajánlott, de ha úgy védesz hogy a könyöködre is sokszor támaszkodsz, akkor mindenképp ajánlott a hosszú ujjú felső is, sőt akkor talán valami kapusoknak való párnázott könyökű felsőt mondanék. Én például soha nem használtam eddig, és nem is igazán volt szükségem rá. Ezenkívül én ajánlanám még hogy hordj kesztyűt is mert védi a csuklódat, és sokat segít egy-egy erősebb lövés esetén is. (Nem az egész kezed zsibbad le fél órára...) Sok sikert!! ;)
2016. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hosszú újjú aláöltözőt hordok, de kesztyűt nem. Én kesztyűben nem tudok úgy védeni, mint kesztyű nélkül, viszont lehet te meg csak kesztyűben tudsz.
2016. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!