Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vasas Vs Ferencváros 2016...

Vasas Vs Ferencváros 2016 11.19 (szombat) 18:00 Bozsik stadion Otp Bank Liga 16. forduló 2016/17. Szerintetek ki nyer és mennyire? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én fradista vagyok de sajnos szerintem 3:0-ra nyer majd a vasas mert a fradi mostanában rengeteg gólt kap sok helyzetet kidolgoz és ebből ami a legrosszabb sokat ki is hagy.Na szóval szerintetek mennyi lesz?Hajrá Fradi!!!!!
2016. nov. 17. 18:21
 1/3 partizana ***** válasza:
Szerintem vagy x vagy Vasas, az eredmény 1-1, 2-1 vagy 1-0 lesz szerintem.
2016. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kassai Viktor nagyszerű vezetésének és "egyáltalán nem feltűnő"Ferencváros elleni fújásán köszönhetően kiszenvedték a 2-2-t!Vicc...😅
2016. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fuggetlen vagyok ebben a temaban mert mindketto csapat ugyan olyan a szemembe de megis azt mondom hogy a Vasas vegig jobb volt es hat az 2 kihagyott bunteto ...

Maga a meccs nem volt tul izgalmas kiveve a buntetoknel es a vege .

Ha osszefoglalnam a meccset csak egy mondat lenne : Ez a meccs egy bunteto parbaly volt,mivel szinte csak buntetok voltak eme meccsen .

2016. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!