Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért megy el mindig egy...

Miért megy el mindig egy meccs a tippmixen? Már beleőrülök!

Figyelt kérdés

Ma is fogadtam, Watford-Everton meccsen mindkét csapat szerez gólt (1,70) odds, nagyon simán jött (3-2 lett). Aztán lengyel bajnokságban Wisla Plock-Ruch Chorzow mindkét csapat szerez gólt (1,80 odds), itt is már félidő 2-2. Volt még a Bordeaux-Monaco vendégre 2,15ös szorzóért, simán nyertek 0-4re! Aztán utolsó meccs a török bajnokságból Genclerbirligi-Basaksehir, vendég győzelemre fogadtam és 0-0 lett! Pedig a Basaksehir most vezeti a török bajnokságot a Besiktas előtt, nem kaptak még ki a szezonban, idegenben is szinte hibátlanok (6 meccsen 13:2es gólkülönbségük volt). Előző 2 meccsük döntetlen lett, na mondom most biztos nem játszanak még egyet..erre csak azért is.

De folyamatosan ez történik, minden héten! Egy meccs mindig elviszi. Ha kombináltban játszom, akkor csak a tétet nyerem vissza körülbelül, semmit sem érek vele. Akárhány meccset fogadok, akármilyen taktikával, akkor is elbukom...


2016. dec. 10. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen vagy az esetek többségében. Én is ilyen vagyok és ezért nem is játszom. Haverom szerencsés. Nem egyszer talált be kézi döntetleneket és nyert ilyen hatszámjegyű összegeket. Pedig nem is nagy szerencsejátékos. Néhány szelvényt rak hetente, max. 2000-es téttel/szelvény meg van egy bet365 felhasználója és kész.
2016. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsón megúsztad, nekem egyszer egy kettős hibán ment el.
2016. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MrPifta ***** válasza:
ne rakj ilyen sokat, 1 meccset érdemesebb
2016. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne sírjál már!Nekem 1 meccs ment el 30 milliót nyertem volna! 30 szelvényen!
2018. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!