Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc csapatod/csap...

Melyik a kedvenc csapatod/csapataitok? És hogyan lett a kedvenc csapatod?

Figyelt kérdés

Nekem tulajdonképpen 2 kedvenc csapatom van az Arsenal és a Manchester City.

Előbbi úgy jött hogy az egész család Arsenal szurkoló és tulajdonképpen így rajtam is megragadt ez a "szenvedély".Itt talán 2 kedvenc játékosom van Sánchez illetve Özil.

Utóbbival viszont 2011-ben ismerkedtem meg (9 éves voltam)Ekkor kezdtem el komolyabban érdeklődni a foci iránt.Ekkor nyertem eg ugyebára City első bajnoki címét és lenyűgözött a játékuk.Innen kedvenc játékosaim Agüero,De Bruyne és [(Hart)]. Nálam így alakukt ki ez az érdekes csapatválasztás.Nektek ki a kedvenc csapatod/csapataitok?



2016. dec. 11. 22:41
 1/7 anonim válasza:

1. Így belegondolva, nekem is az egyik kedvenc csapatom az Arsenal.


Ez nekem még kamaszkoromból jött, 2005 körül ismerkedtem meg a csapattal, akkoriban még ott játszott Thierry Henry, a francia csatár. Nagyon megtetszett a játéka, és így a csapat is a szívemhez nőttem. Igaz, haragszom valamennyire rájuk, mert a 2002/2003-as szezon óta semmi érdemlegeset nem nyertek [ha jól emlékszem akkor nyerték meg veretlenül az angol bajnokságot]. Onnantól kezdve egy 2006-os BL döntő volt az egyik legnagyobb eredményük, természetesen nem számítva kisebb sorozatok megnyerését. De remélem idén összejön nekik a bajnoki cím az angol bajnokságban, most jól állnak.


2. FC Barcelona


Ezzel a csapattal kb. 2004-ben ismerkedtem meg, akkor, amikor még Ronaldinho varázsolt a Camp Nou-ban. Fantasztikus játékosok alkották az évekkel ezelőtti Barcelonát: Deco, Eto, vagy például a svéd Henrik Larsson, akit a mai barcások talán annyira nem is ismernek. Abban, hogy Barcelona szurkoló lettem, nagy szerepe volt Ronaldinho-nak, nagy hatással volt rám. Ma már nem mondanám magam Barcásnak, a másik rivális, a Real Madrid jobban lenyűgöz (erről majd mindjárt), de mivel sokáig Barcás voltam, ezért érdemesnek tartom megemlíteni.


3. Real Madrid.


A királyi gárda. Hatalmas múlttal rendelkező együttes, fantasztikus játékosokkal. A régi Madrid, a "galaktikusok" egyszerűen lenyűgöztek. Az együttes mai keretét nem alkotják olyan nagy nevek, mint régen, viszont nagyon jól együtt tudnak játszani, Cristiano Ronaldo pedig meghatározó játékosa a csapatnak. Szerintem ő most a legjobb játékos, mert Messi-vel ellentétben, mert ő az angol bajnokságban is bizonyított, míg Messi egész életében csak a Barcában játszott. És nagyot dobott a Real Madird iránit szimpátiámon az, hogy Zidane lett az edző, akit kamaszkoromban anno még a TV-ből láttam játszani.


Persze szimpatizáltam és szimpatizálok is még más csapatokkal, de de nekem kamaszkoromból az Arsenal maradt meg, ez az "ős-együttesem" az utóbbi időkben pedig a Real Madrid lett a kedvenc csapatom.

2016. dec. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barcelona. Van tobb masik is de hosszú lenne felsorolni. Igazából a 2009 es BL donto ota követem oket. Nagyon megtetszett a jatekstilusuk. Azok a kicentizett pontos passzok. Bar magara a dontore mar nem nagyon emlékszem arra viszont igen h mit nyilatkozott Xavi a mérkőzés előtt. "Senki ne számítson oromfocira a Barcelonatol."
2016. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Chelsea.

Rólam tudni kell,hogy lány vagyok,mégis akkor hatást gyakorolt rám ez a csapat,hogy hihetetlen. Frank Lampard által szerettem meg a csapatot,(férfi ideálommá vált egyébként)és az egész klubot,és igazából,már feledésbe merült,hogy hogyan, csak hirtelen történt:) Nyáron szerencsém volt egy stadiontúrára mennem,és eszméletlen volt,álmom válna valóra egy meccsel :)

2016. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nem Csókakői vagy esetleg?Mert egy ismerősöm is pont nyáron ment Chelsea stadion túrára.. ☺
2016. dec. 24. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:

A külföldieket nem figyelem.


De lehet, hogy Diósgyőr lesz a kedvenc csapatom. Nagyon igyekeznek, és van kis szinte feleakkora játékosuk, aki szörnyen gyorsan fut, mindig mozog, jó nézni.

A Videotonnak drukkoltam, mert fehérvári, úgy láttam meg a diógyőrieket.

2016. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is Fehérvári vagyok!!! De magyarok között csak a FERENCVÁROS! Kár hogy ez a club már nem létezik 😳😳😳😳 De magyar csapatok közül még a Vidit követem néha néha.De nálam a magyar foci 2014-ben meghalt 😳
2016. dec. 24. 16:30
 7/7 anonim válasza:
Fehérvár közelében lakok,úgyhogy hazai csapatként egyértelműen a Videoton. Nem nézem az összes magyar bajnokit,néha a vidi 1-2 meccsét,de ez nálam alap,hogy hozzájuk húz a szívem,büszke vagyok rájuk. Viszont az abszolút kedvenc a Real Madrid. Alapból a spanyol foci a kedvencem,gyors és technikás,a realból pedig mindenkit nagyon szeretek,kicsit olyan,mintha egy nagy család lenne az egész a szurkolókkal együtt. 14/L
2016. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!