Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik tv-csatorna közvetíti,...

Melyik tv-csatorna közvetíti, az Afrikai Nemzetek Kupája mérkőzéseit?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 09:31
 1/9 anonim válasza:
Eurosport, mint mindig. És már megvették a 2019-es Kameruni ANK közvetítési jogát is.
2017. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jan. 9. 13:06
 3/9 mboma1 válasza:
Tudomásom szerint, idén már nem közvetìti az eurosport. Sajnos én sem tudom hol lehet majd nézni. :-(
2017. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igazad lehet. Úgy tűnik a sugárzási jogokat az Eurosport csak Anglia és Írország területére vette meg.

Marad a stream...

2017. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lipovits válasza:

Döbbenetesen el vagyok keseredve. :( Vártuk itthon nagyon az Afrika-Kupát, az Eurosport most betette nekünk a kaput.

Tud valaki jó, használható megoldást a problémára?

Jó, normális stream-oldalt vagy az angliai eurosportra való előfizetési lehetőséget? Köszönöm.

2017. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Előfizetni csak a szigeteken lehet rá. British Eurosport stream viszont akad, google a barátod.


Másik megoldás az Eurosport Player (3€/hó). Ezért a csekély összegért kapsz 720p minőséget, stabil szolgáltatást, plusz az egy időben kezdődő meccsek közül választani is lehet. Az ausztrál teniszversenyen is 16 pálya közül lehet majd csemegézni. Műsorokat is vissza lehet nézni, élőt lestoppolni vagy visszatekerni.


Már csak valami faék VPN átverő progival (pl. Hola) be kell állítani Angliát (vagy Írországot), és máris lehet nézni az ANK-t.

2017. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mboma1 válasza:

Én ezt az oldalt néztem ki magamnak, szerintem jó lesz.

[link]

2017. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Józsa Gyuri válasza:
Köszi a linket így végre tudom nézni a meccseket!! :-)
2017. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csigamix válasza:
Működik a link?
2017. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!