Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetnék jó kézilabda kapus?...

Lehetnék jó kézilabda kapus? Esetleg más poszton?

Figyelt kérdés

Szóval, 24 vagyok, 190cm, 95 kiló, és nincs kézilabda előképzettségem...

ellenben egy ideig teremfociztam-futsaloztam, eleinte haverokkal csak, majd amatőr meccsek szintjén.

Amíg nem tanultam meg vetődni, addig 'kézilabdásan' védtem, azaz így láb felemeléses kézzel majdnem összeérős módon (ekkor mondták többen is még, hogy arra kéne váltanom, de nem voltak ilyen ambícióim).

Ezután egy ideig felhagytam a sporttal, mert a térdem szétment (ezért se erőltetném mezőnyben), de a doki azt mondta, hogy valszeg bírni fogja még ez.

Amúgy a reflexeim kifejezetten jók, lévén hogy mikor elkezdtem teremfocizni, -4es volt a szemem, és szemüveg nélkül védtem, szóval a labdát csak akkor láttam, mikor már közelebb volt :D (ezzel már nincs gond, megműttettem)


Így ezek alapján, megéri-e egyáltalán nekem lenézni egy edzésre, vagy időmet-pénzemet vesztegetném vele?

Köszi


2017. jan. 16. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Lemész a legközelebbi férfi kézilabda csapathoz és megkérdezed, hogy szükség van-e kapusra, mert érzel magadban annyit. Ha igen, akkor sanszos, hogy beállhatsz közéjük és letesztelnek. Ha meggyőző vagy, akkor leigazolnak és teljes értékű csapattag lehetsz...
2017. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!