Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok melyik a biztosa...

Mit gondoltok melyik a biztosabb tipp hétvégére? Bayern - Schalke -1,5-ös hendivel (1,65-ös odds), vagy a Barcelona - Athletic Bilbao szintén -1,5-ös hendivel ugyanakkora oddsszal, mint a masik meccs. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bayern agyonveri a Schalket.
2017. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Szintén az előbbit húznám.
2017. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

A Schalke az első meccsen is sokáig kihúzta 0:0-án. Jó csapat, csak nem jönnek nekik össze a dolgok, és nagyon szoros a Bundesliga. A Bayern 7 meccses győzelmi szériában van, simán benézhet most egy döntetlen, persze nagyobb az esélye a Bayern győzelemnek jóval. Hiányzók lesznek mindkét oldalon, a Bayernnél ráaádsul úgy látom, se Vidal, se Thiago, úgyhogy én nem vennék mérget a Bayern sikerre.


A Barca viszont szinte biztos, hogy nyer, pont azért mert bukdácsolnak, ez a győzelem, hazai pályán kötelező nekik, muszáj behúzniuk, nem engedhetnek meg még egy X-et, pláne nem egy vereséget, de igazából mindkettő rossz. A Bilbao azért verhető, legalább annyira, mint a Schalke, én a Barca győzelmet majdnem biztosra veszem, úgyhogy azt raknám meg.

2017. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, de a hendikeppel nem vagyok tisztában, de a véleményem a meccsekről u.a.
2017. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3 Bayern hazai pályán a legjobb csapat. Ez azt bizonyítja,hogy a BL-ben 14 meccs óta nem kaptak ki hazai pályán. Thiagot és Vidalt majd Kimmich és Sanches simán pótolja.
2017. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem kaptak ki (!) Vagyis az X simán benne lehet, másrészről valamikor meg kell szakadnia minden sorozatnak, én előbb eltudnám képzelni akár a Schalke győzelmet, mint a Bilbaoét. Mindkét meccs elég biztos hazainak néz ki, de talán a Bayern rizikósabb sztem. A Schalkenek már össze kell szednie magát, és van kraft abba a csapatba, szóval én tőlük kicsit tartok. Bár az igaz, hogy a Bayernnek se férhet bele az elkényelmeskedés, ők is biztosan 100%-ig motiváltak és koncentráltak lesznek, mert a Leipzig jön hátulról. Mindkettő elég valószínű, kis rizikó mindkettőben van, sztem a Barca győzelme esélyesebb, már csak azért is, mert ott eltudom képzelni, hogy az MSN szállít 1-2 gólt min., de a Bayernnél én egy ilyen unalmas 0-0, 1-1 meccset simán kilátásba helyeznék, most is hasonlót játszottak a Werder Bremennel, nehézkes győzelem. Nincs elég gólerős támadójuk sztem, Lewandowski nem biztos, hogy mindig betud egyszer találni, azonkívül pedig a szélsők, vagy a középpályások (pld. Müller is), nem elég gólerősek mostanában. A védelem viszont stabil, Schalke gól se túl esélyes. Most hétvégén a Bremen ellen is azt hiszem Alaba rúgta a kettőből az egyik gólt szabadrúgásból... a másik talán Robben volt, most így fejből. Szóval egy-egy szabadrúgásgólra nem számíthatnak mindig, pedig most az a helyzet, hogy ilyeneken múlik egy meccsük, egy kiesőjelölt ellen is. Úgyhogy hengerelés biztos nem lesz.
2017. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Hazaiban 6-0-ra nyert a Bayern a Werder ellen, idgebenben volt 1-2
2017. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
BL-ben még az Arsenalt is hazaküldik az Allianzból 5-0-al.
2017. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, tippeket.

Én is némiképp a Barca meccs felé hajlok. A Bayern nekem eddig nem túl meggyőző, plusz a Schalke mestere valószínűleg a 3-5-2-es hadrendjét átalakítja majd a holnapi meccsre 5-3-2-vé vagy 5-4-1-gyé.

2017. febr. 3. 19:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, megmondtam :D. Éreztem, hogy ez akár X is lehet, ezért írtam, hogy oké, hogy nem kaptak ki, de ez nem jelenti azt, hogy nem X-eltek és nem X-elhetnek akár most is. A Bayernnek mostanában a stabilitását inkább látom erényének, mint a gólerős, kreatív játékát, ez utóbbi még nem igazán állt össze. A Werderrel meg mindegy mit játszottak még valamikor nyáron, azóta sok víz lefolyt a Dunán, pont arra akartam rávilágítani, hogy a jelenlegi helyzet szerint a Bayernnek a Bréma ellen is necces volt legutóbb, úgyhogy nem olyan biztos ez.
2017. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!