Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek visszatér a...

Szerintetek visszatér a "régi" Chelsea? Ez alatt azt értem, hogy szerintetek jövőre is esélyesek lesznek Angol ligát nyerni? Vagy esetleg jövőre képesek lesznek mondjuk egy BL döntőre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én Chelsea szurkolóként válaszolok most. Én a mostani szezon előtt azt mondtam ha a Bl-ben indulhatnánk akkor én már elégedett lennék,ehelyett vezetjük a tabellát elég kényelmes előnyel.Idén szerintem a bajnokság már zsebbe van,az FA kupát talán megnyerhetjük még.BL döntő? Hát nem tudom,én szerintem a Premier league csapatok közül az nyerhet Bl-t aki feláldozza ezért a bajnokságot,szerintem pont ezért nem nyer már régóta angol csapat BL-t,mert Angliában a szurkolók,inkább a bajnokságot preferálják,nézd meg a Liverpoolt megnyerték a BL-t és mégsem elégedettek a szurkolók mert bajnoki cím már nagyon rég nem volt meg a Poolnak.

Tehát én még jövőre nem ringatnám magam ilyen álomban h BL döntő(mondjuk ennek ellenére én azért egy 8 közé jutást várok a csapattól)Szerintem ha folytatjuk ezt a fajta játékot amit játszunk idén is,illetve Diego-t valahogy maradásra bírnák,akkor szerintem a bajnokság meg lesz,bár ki tudja hogy a riválisok mennyire szedik össze magukat(pl: Manchester united,Manchester City,Liverpool)

Röviden ennyi :)

2017. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Manchester United szurkoló vagyok már régóta. Sok sikert a Chelseanek és köszi a véleményed.
2017. febr. 9. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A Unitednek is össze kéne kapnia magát,remélem sikerül nekik :)
2017. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!