Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A focisták miért köpködnek...

A focisták miért köpködnek meg fikáznak folyamatosan meccs közben?

Figyelt kérdés
Muszáj, vagy azt hiszik férfias?
2017. febr. 12. 16:10
 1/6 anonim válasza:
31%
Azt hiszik, hogy menő és férfias. Egyik ismerősöm - focistának készül - ugyanezt csinálja. Agresszívek és ostobák (többségük).
2017. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj és nem is hiszik azt, hogy férfias. Egyszerűen csak így szabadulnak meg felgyülemlett nyáltól. Fikázni az edzők szoktak inkább... Gondolom itt a takony kicsapásra gondoltál. Zsebkendőt nyilván nem visz senki a pályára és nem is megy le a pályáról senki, hogy kifújja az orrát. Tehát marad a kicsapás, ha már egyszer ott is felgyülemlik a váladék...
2017. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki képes lenyelni mint én...
2017. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Aki valaha is átélte azt, hogy milyen érzés az, amikor 200-as pulzus mellett felgyülemlik a nyál az ember szájában, az nem próbálja meg lenyelni. Egyszerűen ha lenyeled, sokkal kevésbé kapsz levegőt, mintha kiköpnéd, mivel több nyál matad a szádban nyelés után, mubt köpés után, illetve nyeléskor a nyál megtapad a garatnál. Persze lehet a focistákat szidni, de a "primitív köpködö focista" kb 5 millió eurót keres, az aki szidja pedig jó esetben minimálbért. Fogadjunk, hogy aki olyanokat, ír, hogy inkább le kéne nyelni, az még életében nem sportolt. Egyébként nem vagyok focista, de a termi sportokat leszámítva mindenhol köpködnek.
2017. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem nyálról beszélek, hanem fikáról.
2017. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 évig fociztam, tapasztalatból beszélek:


ha náthásan játszol és folyik az orrod akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, ki kell fújni. Nyílván a gatyának zsebe nincs, nincsenek rövid távú cserék pár percenként mint kosárban vagy hokiban, ki kell csapni a pályára hogy rendesen kapj levegőt és ne a szádba menjen a cucc 90 percig.


Köpködés: én nem tartoztam soha a nagy köpködők közé, de néha azt is muszáj. Nem tudom megmagyarázni a jelenséget, de van az a pont ahol már a tested egy porcikája se kívánja hogy lenyeld jobban esik köpni. Persze sokan annyira megszokják hogy már meccs előtt köpködnek(Benzema kapott is ezért mert a francia himnusz alatt köpött), én csak akkor tettem ha már azt éreztem természetesnek.

2017. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!