Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni az idei bajnokok ligáját?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Atlético Madrid, én szezon eleje óta így gondolom, az egyik legjobb csapat már évek óta, és most van az-az év, amikor minden nagyobb csapatot kicsit gyengének érzek, a Real se most fog szerintem duplázni, úgy hogy most van az a pont, amikor végre behúzhatják a régóta megérdemelt BL-t. Ők azok, akik szerintem semmit nem gyengültek azóta, sőt Gameiroval még erősödtek, ez a Simeone gárda max. nemesedik, csiszolódik az évek alatt a tökéletesség felé, vissza semmiképp sem estek. A Bayernnél az edzőváltás és egyébként a generációváltás is eléggé aktívan zajlik, még nem szoktak át teljesen Ancelotti filozófiájához, odaérhetnek, de nem lepődnék meg, ha valahol a vége fele, vagy egy erős negyeddöntős ellenféllel szemben elvéreznének. A Juventus is inkább gyengült szerintem, csatár már nem kellett volna, ráadásul Moratahoz képest nem is akkora nagy előrelépés Higuain, viszont Pogba eladása nagyon fájó, Pjanic alapból nem ugyanaz a poszt és nem is igazán teljesedett eddig ki, kíváncsi leszek, hogy rakja össze Allegri a csapatot tavaszra, de meglepne ha nyerne a Juventus, bár ők is esélyesek. A Realt főleg a duplázás miatt, meg mert nem érzem őket se kirobbanónak, nem léptek előre, oké, ők is tartják nagyjából a szintet, viszont verhetőek, a Dortmund is nagyjából egálban volt vele, ez megérzés, de én szerintem nem húzzák be a BL-t, mákjuk csak nem lesz úgy, mint tavaly, úgyhogy valahol szerintem ők is kiszállnak. A PSG tűnik nagyon jónak, de azért meglepne, hogy ha rögtön nyernének, bár nagy esélyesek ők is, elődöntőre, vagy esetleg döntőre mindenképp jók lehetnek.


Szóval nekem valahogy úgy néz ki:


Atlético - topfavorit

Bayern, PSG, Juventus, Real Madrid - esélyesek

Dortmund, Sevilla, Man City, Monaco - beleszólhatnak, nem szabad őket teljesen leírni

Leicester, Porto, Benfica, Barcelona, Arsenal, Bayer Leverkusen, Napoli - csak formailag esélyesek még, gyakorlatilag esélytelenek

2017. febr. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Leicester vagy Barça 😂


Viccet fére téve szerintem a Bayern. De a Dortmundnak örülnék a legjobban ❤

2017. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a PSG, ezt Barcelona drukkerként mondom
2017. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bayern! <3
2017. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bayern. Ancelottival kicsit döcögősebben ment a játék,de az Arsenal elleni 5-1 óta sokkal jobban megy a játék a csapatnak.
2017. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na most kire tippeltek?
2017. máj. 29. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Juventus? vagy Real :D
2017. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a Realhoz beáll Kassai is akkor biztos ők.
2017. jún. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért nehéz előre tippelgetni. F****sz se gondolta volna, h a Juve ennyire hozzá nem méltó és rá nem jellemző játékkal fog játszani, már az elejétől. Próbálták begyűrni a Realnak a gólt, de ennek az lett a velejárója, h Modric 40 méterig tudott vezetni középen egy labdát (!), C. Ronaldo üresen tudott labdát kapni 25-30 méterre a kaputól, majd ki tudta tenni a szintén viszonylag üresen érkező Carvajalnak, mikor rámentek. Pont ezeket a játékosokat, ezeket a területeket, posztokat kellett volna lezárni, kizárni. Ez már az elejétől nem sikerült a Juvenak. Szerintem nem kellett volna a 3 védős szisztéma, az volt a baromság. Előző formációba hosszú perceken keresztül nem tudtak nekik gólt rúgni, most ezen a meccsen kaptak 64 perc alatt ugyanannyit mint eddig 12 meccsen. Ez azért elmond valamit. Sokkal inkább a rá jellemző, rutinos, olaszos játékot kellett volna játszani a Juvenak, ahol egy gólt rúgnak, vagy egy megnyomott periódus után, vagy akár rögzített szituációból, vagy pont egy ilyen klasszis, egyéni villanásból, és az után meg könyörtelenül behúzzák a trófeát. Hagyták, h a Real játsszon ellenük, a 16oson belülre beadjon labdákat, ez nem megengedhető, és a Realnak nagyon változatos a támadórepertoárja, tudnak fejesekből, a szélsők bepasszolt labdáira érkezve, távoli átlövésekből, vagy egy végletekig kijátszott passzjátékból is gólt lőni, ezt láttuk is, most is volt itt többféle gól, ezért kellett volna őket teljesen leszűkíteni, vagy már a támadásépítésnél elfojtani. Gyorsak, magas játékosaik is vannak, de technikásak is, egy Casemiro, Kroos, Modric simán rúg egy távoli bombagólt, akár Ramos egy szöglet után. Nem szabadott volna nekik esélyt adni.
2017. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!