Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kezdjek neki az Amerikai...

Hogy kezdjek neki az Amerikai focinak?

Figyelt kérdés
Hali! Szeretnek elkezdeni Amerikai focizni. A kozelben van egy csapat ortam nekik, de valaszra sem meltattak. Csak hobbi szinten szeretnem.. Esetleg none az eselyem ha lenne valami gyakorlatom is? 22/F 82kg 184cm

2017. márc. 1. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik csapat lehet az, aki ennyire le se szarja az érdeklődőit, melyik csapat engedheti meg magának ezt ma itthon? Sok nem. Ha fővárosi vagy próbálkozz másik csapatnál, ha nem akkor náluk kicsit erőszakosabban. Mindenki hobbi szinten csinálja, mivel amatőr sportnak számít itthon. Bár a hobbi szint az is azt jelenti, hogy rendesen lejárnak edzeni, hetente többször, mellé fizikum építés és meccsek. Ha leakarsz járni "edzegetni" akkor felejtsd el, egy új felszerelés ára 100 ezres nagyságrend és a csapatod se fogja jó szemmel nézni. Senki nem szereti az alibi embereket. Sok szerencsét! :)
2017. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefon/személyes megkeresés. Ha ilyen csapat e-mail címük van, lehet, hogy szökőévente nézik, amennyi üzenetet kaphatnak. :)
2017. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is telefonálj nekik vagy menj le egy edzésre beszélni valakivel. Simán lehet hogy nem olvaták valamiért.
2017. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz én nem űzöm a sportot, csak néző vagyok, de nem úgy ismerem egyik hazai csapatot, se, hogy lesz*rnák, ha írnak nekik. Eddig bármelyik működő csapatnak írtam bármilyen témában mindig visszaírtak. Melyik csapatnál érdeklődtél?
2017. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!