Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixel mennyit lehet keresni?

Tippmixel mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
El szetetnék kezdeni tippmixelni, mivel értek a focihoz, nagyjábol meg tudom tippelni, hogy ki mikor fog nyerni, veszíteni. Az lenne a kérdésem, hogy mennyit tudok nyerni, hogy ha feltennék egy focimeccsre pl a mai Sunderland - Manchester City meccsen kiszámítható volt, hogy nyerni fog a city, nyert is. Ha erre feltettem volna 1000 forintot, akkor mennyit nyertem volna?

2017. márc. 5. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
1200-1300 forint körül. (2-300 forint hasznod lett volna...)
2017. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Sokan "értenek a focihoz", de a Tippmix is csak szerencsejáték. Egy- egy ilyen meccsre, mint a Sunderland- City, vagy a Real, Barca, Bayern, stb. bajnokijai, igazából csak akkor érdemes fogadni, ha ráérzel, hogy meglepetés lesz. Ezeknek a csapatoknak a győzelmére, általában olyan kicsi a szorzó, hogy nem igazán érdemes fogadni rájuk. Legfeljebb "kötésben", ahol több meccsre is tippelsz, viszont ott már elég egy váratlan eredmény is, hogy "elszállj". Szóval, nyilván nem árt képben lenni a focit illetően, meg ismerni a csapatokat, de mégiscsak a szerencse a lényeg.
2017. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy százalékban kizárható a szerencse és igenis lehet vele bőven profitot termelni. Persze ez nem annyiból áll, hogy bemész a lottózóba, megnézed milyen meccsek lesznek és látatlanban rájuk dobsz egy ezrest, arra amelyik tetszik neked. Statisztikákat kell nézni, hiányzókat, formát, elemezni kell mi motiválhatja a csapatokat, stb. És nem csak focira lehet fogadni.. Jobb több sportágban is jelen lenni.
2017. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vazul1972 válasza:
51%
Hát, igen, én csatlakoznék az előttem szólókhoz. Mindkettőhöz. A tippmix-el, szépen lehet profitot termelni. Ha szerencséd van. Ha nincs, akkor meg "mínuszt" lehet termelni vele. Mert bármennyire is bújod a statisztikákat, a pillanatnyi formákat, a motivációkat, mégiscsak szerencsejáték. Szerencse nélkül, nem megy.
2017. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat :)
2017. márc. 6. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fél éve kezdtem ,de abba is hagytam.

Legnagyobb amit kasszáltam az 6000 ft volt.

3 mecs .végeredményre tippeltem.Visza akartam forgatni a nyereményt. Buktam...

Ki is ábrándultam.

Amugy legjobban abol lehetne meg élni ha napi egy döntetlen találnál el.

Általába 3 X ad be rá.2000 ft ott fel tennél döntetlenre. 2000X 3= 6000ft..

Egy nap egy döntetlen..

2017. márc. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Döntetlenre sose szabad fogadni...nem tudhatod hogy a vesztésre álló csapat képes lesz-e összeszedni egy gólt vagy nem.
2017. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!