Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért ennyire biztosak a...

Miért ennyire biztosak a magyar, , fotelharcosok'' hogy hogy a Magyar válogatott lazán elveri a Portugálokat?

Figyelt kérdés

Ennyire nehéz látni a dolgokat reálisan??? A magyar válogatottnak semmi rendes focijuk nincs. Kontrázni nem tudnak mert lassúak, rövid passzos labdabirtoklásos taktika sem megy mert mindig elvesztik a labdát. Pontrúgások is csak Dzsudzsáknak megy úgy ahogy.


Csak én nem felejtettem el hogy Gera gólja eszméletlen mázli volt úgy ahogy Dzsudzsák megpattanó szabadrúgás gólja is???


Akik reálisan látják a dolgokat azok tudják hogy örülhetünk ha első félidőben nem dől el a meccs :)


Most 3. vagyunk és a csoportvezető Svájc ellen már kikaptunk és Portugália ellen is kifogunk. Akik meg elvakultan látják a dolgokat azoknak jusson eszébe hogy egy gyenge Feröer ellen 0-0 nyomtunk akkor mit akarunk majd a VB csoportkörben???



2017. márc. 17. 17:32
 1/4 lio77 ***** válasza:

Te sem látod reálisan a dolgokat,hanem negatívan.Minden passzt,lövést,beadást megmagyarázol a szerencsével.Ez minden,csak nem reális,már bocsi.


Az meg nyilván messze áll a valóságtól hogy lazán megverjük Portugáliát idegenben,én nagyon fogok örülni ha összejön egy döntetlen.


Ez a "mit akarunk majd a VB csoportkörben" dolog meg megint más. Ez volt az Eb előtt is. Ausztria is lenézett,meg Portugália is. De persze még ki kell jutni,esély még van,mert mindenki fog botlani szerintem.

2017. márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a VB csoportkörben nagyobb eséllyel kaphatunk erősebb ellenfeleket mint az EB-n :) És ha még ki is jutunk akkor amilyen szerencsénk van kapunk két nagy csapatot pl. Spanyolok-Argentinokat vagy igazából akárkit :D
2017. márc. 18. 08:52
 3/4 lio77 ***** válasza:
Nyilván erősebb ellenfeleket kaphatunk,de pl A Portugál-Ausztria duó is elég erősnek tűnt az EB előtt.Mellesleg a világversenyeken nem egyszer megesik hogy több nagy csapat is szenved(hollandok például,de angolok is szeretik ezt játszani).Jussunk ki,aztán az hogy kivel játszunk az már csak bónusz,szerintem.
2017. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

ezt hívják szurkolásnak.. lehet nem mi vagyunk az esélyesek de azért utolsó leheletünkig szorítunk a csapatért.

AM Az eb-n ennyi erővel Ronaldo 2. góljára is mondhatnánk akár h szerencse volt(nagy potya volt) vagy h Elek kapufát rúgott (ha kikapnak kiesnek és nem nyerik meg az eb-t...)

bár igaz ,most nehezebb dolgunk lesz de ha vesztünk akk sincs emmi , de lehet reménykedni nem? Azért van esélyünk csapatként jók vagyunk.. bár idegenben egy xnek is örülnék személy szerint ...

2017. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!