Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix Serie B és Championship?

Tippmix Serie B és Championship?

Figyelt kérdés
Szerintetek jól lehet játszani olasz 2 és angol 2 meccseit? Eddig csak elsőosztályú meccseket játszottam, sosem próbáltam. Vélemény? Hogy kellene belejönni, átlátni, valami tipp hozzá?

2017. márc. 20. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Angol kettő még istenes, vannak meglepetések, de általában ennek köszönhetően jobban is fizet (nem egyértelműek a meccsek).

Az olasz másodosztály az kerülendő a halandóknak. Világi meglepetések (próbáltam nem bundának nevezni :DD), meg a döntetlenek fellegvára. Bár, ha nem csak 1x2-ben gondolkozik az ember, akkor bárhol lehet fogni jó dolgokat. :)

2017. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne bajnokságot nézz,hanem eseményt.Vagy tudod,vagy nem.Vagy nyersz, vagy nem.Ne is eseményt,mert azon belül kb 1050 fogadás létezik,1xbet,pl.
2017. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!