Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Portugália-Magyarország meccs...

Portugália-Magyarország meccs vélemény?

Figyelt kérdés

Fb-n olvasgatom sok helyen a kommenteket, és mindenki azt mondja hogy egész jól játszottunk... Nem vagyok egy hatalmas fociszakértő, de szerintem ez a tegnapi meccs egyenlő volt a nullával.

A másik amit nem értek, hogy Szalai Ádám és társai miért vannak Istenesítve, mikor egy csatárnak alapból az a dolga, hogy gólt rúgjon??!!

Csak mi magyarok vagyunk elájulva attól, hogy egy csatár egy évben egyszer rúg gólt?


2017. márc. 26. 12:05
 1/9 anonim válasza:
49%
A magyar focisták a világ szégyenei. Vesszen a magyar foci, a csíki sör és a fidesz. Hajrá Heineken!
2017. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
Igen, csak mi vagyunk tőle elájulva, mert más országokban egy hátvéd több gólt rúg, mint egy magyar csatár! Ami pedig a legrosszabb, hogy állandóan mindenki az EB-n nyújtott teljesítménnyel jön. Az, hogyan játszottunk akkor, már a múlt... Arra már nem lehet építeni semmit. Valaki pedig már megtaníthatná a focistáinknak, hogy a meccset gólra játsszák, és nagyon nem a kapussal kéne focizni a saját térfelünkön. De ugye mi azt hogy támadás nem ismerjük...
2017. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
45%
A portugálokhoz képest szarul játszottunk. A pár évvel ezelőtt önmagunkhoz képest elfogadható volt. Olyan ez, mintha Trabantot hasonlítanánk Ferrarihoz. Aztán jól megmondjuk, hogy a Trabant milyen szar, mert nem Ferrari. Még az is szidja, akinek Trabantra sem futja... Nem lehet a semmiből pár év alatt világverő csapatot építeni, ez egy _nagyon_ hosszú folyamat. Persze mindig van pármilllió fociszakértő, aki azt se tudja milyen alakú egy labda, de ő megmondta...
2017. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%

Nincs igazad, kérdező. Egy olyan válogatott ellen léptünk pályára, amiben csak egy játékos (Ronaldo) piaci értéke többet ér a teljes magyar válogatotténál.

Ez nem egy nagy nulla, hanem egy tanulságos mérkőzés volt, a győzelemre amúgy se volt sok esély, de a hibákból sokat lehet tanulni és ez segít abban, hogy számos dolgot új alapokra lehessen helyezni a magyar válogatottnál. Kalmár Zsoltnak voltak jó megmozdulásai és jó úton halad afelé, hogy alapember legyen a válogatottban. Vinícius is ígéretesnek tűnik, jó ötlet volt beválogatni. Nagy potenciál van a magyar válogatottban és ha Storcknak sikerül egy kiválóan működő, összhangban lévő csapatot kiépítenie az újoncokból, akkor a következő EB-re biztosan kijutunk. Még nem a siker, csak a fejlődés útjára lépett a válogatott, ami már haladásnak számít az 1986 és 2015 közötti időszakhoz képest, amikor semmi elképzelés nem volt se edzői, se játékosi szemszögből, csak ígérgetés.

2017. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Azzal egyetértek, hogy jól játszottunk, de sajnos ez kb annyit takar ami a végeredmény lett. Az EB-n nagyon szerencsénk volt és a portugálok nagyon rosszak voltak.


A mostani meccs kicsit jobban tükrözi a valóságot. Semmi olyan nem történt ami meglepő lett volna... Mondjuk egy gólt azért jó lett volna bevarrni nekik idegenbe, de ez van.

2017. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Kleinheislert nem tudtuk pótolni ez a felállás szörnyű volt egyszerűen egy támadást nem tudtunk végig vinni, bocsánat egyet mégis amit Pintér felé Bombázott a többi az esélytelen támadás volt. Szalait egyedül fent hagyták aztán sokszor előre paszolták neki magasan, na ezt nem értettem eleve Szalai egy lassú játékos előre oda byomták neki a labdát de segíteni nem ment kb senki oda neki így ott neki esélytelen volt, hogy bármit is elérnek ezzel, nem volt aki kiszolgálja őt sem akinek passzolni tudott volna előre. A Szélsők nem tudom fejben hol voltak de, hogy egyszer sem vitték fel a labdát az biztos(pedig szerintem magasan a két legjobb játékosaink Gyurcsó meg Dzsudzsák..). Ha már az első félidőben így álltunk én Storck helyébe legalább felavattam volna az új emberek közül néhányat. A meccs legjobjai tőlünk: Lovrencsics, Kalmár ők legalább probálkoztak a többiek nem is voltak elszántak már. Akik semmiről nem tehetnek Gulácsi, meg Szalai (szerintem). Lehet mondani, hogy tavaly se volt rendes támadó játékunk ellenük, de az biztos, hogy sok támadásunk volt erre most volt két kapura lövésünk...????? Egy vagy 40méterről, meg egy 20méterről főlé azt viszlát? Az első rendes támadáusnkra asszem 89percet kellett várni? amikor Pintér főlé bombázta? most komolyan? Szét volt esve a csapat nem, hogy a támadás nem ment még a passzok se sokszor.. Mondom én ezt úgy, hogy Szeretem a Magyar válogatott, szívből szurkolok nekik, de ez gyalázat volt. A Belgák ellen legalább támadtunk valamennyit pedig véleményem szerint jobbak ők mint a Portugálok.

A Portugáloknál a legveszélyesebb quaresma volt vele egyáltalán nem bírtunk.. Kérem vissza az Ebn elhagyott válogatottunkat. Még a Svájciak ellen ég megvoltak, de azóta megint eltűntek.

2017. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nézzétek el a sok helyesírási hibámat, gyorsan írtam :x.

Így vissza nézve a szövegemet nem csak a meccs volt borzasztó, de még a szövegem is :D :c.

2017. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Én csak amiatt neheztelek a meccsre,hogy Szalait egyedül hagyták.

Uram bocsánat hogy nem bír el 3-4 portugállal egyedül..

2017. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7%

"Nagy potenciál van a magyar válogatottban"

Semmiféle potenciál nincs a válogatottban, mert kb ennyit tudnak.



"...akkor a következő EB-re biztosan kijutunk."

mivel már 24 csapatos az EB megvan az esélye


"...a fejlődés útjára lépett a válogatott, ami már haladásnak számít az 1986 és 2015 közötti időszakhoz képest..."


Nincs fejlődés ez a maximum, fejlődni jobb játékosokkal lehetne, de nyomuk sincs. Hiába az akadémiák gyenge az utánpótlás nevelés. Ezt abból gondolom hogy egy embert se sikerült kinevelni aki név lenne.


"minimum 10 év,mire kinevelünk egy rendes generációt"


a 10 év megvolt akadémiák mtk 2001, eto 2007, felcsút 2007, kaposvár 2007, illés akadémia 2007 stb stb


HOL A NEVEK? Sehol.

2017. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!