Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nyáron kezdtem el focizni...

Nyáron kezdtem el focizni (2016). Most 13 éves vagyok. Mindent tudok csak rendesen rúgni nem, cselezni, passzolni mindent tudok de rendesen "torokkal" nem tudok lőni, gyakorlok de nem jön össze. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 00:15
 1/3 fersk ***** válasza:
Ha egyesületben focizol, kérdd az edződet. Ha nem, menj el egy egyesületbe. Egyébként gyakorolj és gyakorolj...
2017. ápr. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az, ami nem megy? Nem érzed a labdát, nincs benne erő, nem találod el a kaput? Gyakorolj tovább, idővel és kitartással szinte biztos, hogy fejlődni fogsz meg ahogy nősz, úgy erősödnek meg az izmaid és javul a rúgótechnikád. Ha esetleg mégse fejlődnél, akkor sem kell elkeseredni, írtad, hogy a passzolás és a cselezés jól megy, helyezd ezekre a hangsúlyt akkor, amikor kialakítod a játékstílusodat!
2017. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan a labdát nem tudom úgy eltalálni ahogy írtam, és az edző ezt erőlteti de eszébe se jut meg mutatni ,hohy hogy kell...és a lábám se olyan erős..
2017. ápr. 6. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!