Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyit kereshetnék, ha...

Mennyit kereshetnék, ha kimennék külföldre focizni? Mondjuk egy Hertha utánpótlásba? 15/F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy,hogy te csak kimész.

Mit gondolsz,akkor hány milliomos focista lenne,ha ez így működne?

Először itthon kellene próbálkoznod,ha bejön,akkor érdeklődni fognak utánad,és azután mehetsz. De ennek elég csekély esélye van.

2017. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez nem igazán így megy, hogy kiméssz... Max, akkor is egy próbajátékon meg kell felelned, és úgy igazolnak talán le.. Amúgy meg tényleg, ők fognak érdeklődni irántad, ha jól játszol először itthon. A kérdésre válaszolva.. Ekkora hülyeséget hogy tudsz kérdezni! Az utánpótlásban még nem fizetnek. Max, adnak szállást meg kaját a légiós gyerekeknek, de ennyi.
2017. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Ne hallgass más emberekre csak magadra, és arra, hogy a szíved mit sug.


Hajrá én szurkolok neked, bármi összejöhet csak hidd el.


Kedves ''kedves'' emberek!

NEM VAGYOK TROLL,ARRA NEKEM NINCS IDÖM

2017. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fredike válasza:
Egyszerű. Nézd meg mikor tartanak tehetségkutató próbajátékot. Menj ki és próbáld meg. A Herta címére írj Dárdai Palinak / biztos fog válaszolni!/. Ha tehetséges vagy minden elérhető, a többi tőled függ.
2017. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd próbálkozni fogok. Azt tudom, hogy próbajátékra kell mennem és ott megfelelnem. Addig is itt Magyarországon "focizok" tovább. Amúgy az edzőm volt kint külföldön és Ő mondta, hogy nagyon nagy pénz van az utánpótlásban. Ezért gondoltam azt, hogy kapnak pénzt.
2017. ápr. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!