Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan, hogy egy bizonyos...

Van olyan, hogy egy bizonyos osszegert kulfoldi focicsapat meccsere valtasz jegyet utazassal es esetleg szallassal is? Hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy jo kategoriaban kerdezek, de letezik olyan utalvany, hogy szallas, utazas es belepojegy benne van es bizonyos idoszakon belul barmikor felhasznalhato egy bizonyos kulfoldi cdapat meccsére? Meglepnem a baratomat vele
2017. ápr. 17. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ilyen konkrétan nincs,de olyanról már hallottam,hogy egy bizonyos meccsre belépő+szállás,de az útat neked kell intézned.
2017. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyet hol talalok, ami megbizhato hely?
2017. ápr. 17. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
TC Sport.
2017. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A focitour.hu mennyire megbízható? ismeri valaki? kértem ajánlatot és nagyon gyorsan kaptam választ is, de pl. hemzsegett a helyesírási hibáktól a válaszlevél :-(

2017. ápr. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!