Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fel lehetne jelenteni Kassait...

Fel lehetne jelenteni Kassait a tegnapi RealMadrid - Bayern München meccs elcsalásáért?

Figyelt kérdés
Ennyire idióta nem lehet ilyen szinten egy bíró, szerintem sok pénzt fizethettek neki a téves ítéleteiért. Egy öregedő bíró utolsó nagy dobása.
2017. ápr. 19. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel hajrá
2017. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem baj az legalább van még egy ok a videóbíró bevezetésére.

Nagy képű senki ezt azonnal tudja az ember ha megnéz egy vele készült videót,most majd jól pofára ejtik vezetheti a menyeit amíg ki nem purcan.A társai meg egyenesen szégyenek a lesnél nincs zászló a nem leshelyzetnél van.pff valamit félre érthetett a pali.

2017. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárkit fel lehet jelenteni, legfeljebb kiröhögnek.
2017. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha ügyvéd lennék, és értenék hozzá, hogy hol és hogyan érdemes, feljelenteném. Egy ilyen hitvány csaló miatt szégyellheti az ember, hogy magyar. Rummenigge sajtótájékoztatóján elromlott a mikrofon, mire azt mondta, biztos azért, mert magyar gyártmány. Nálam Kassai lett a legutáltabb magyar ember.
2017. ápr. 20. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Rumenigge mindig is egy k*csög volt, Kassai meg csak simán nincs a szakmája csúcsán, finoman szólva, ezért nem kéne ekkora meccseket adni neki, de ez ne az ő hibája legyen. Én is láttam vele készült riportot, amúgy szimpatikus, tipikus bírónak tűnt, persze nem lehet mindenki hibátlan, nem tudja sok ember, hogy mennyire nehéz levezetni ilyen meccseket, a PL-be is rengeteget hibáznak, persze ettől még, pont ezért tény, hogy alkalmatlan ilyen nívójű események vezénylésére, csak azt mondom, hogy nem kell bántani őt, szerintem, más bírók is hibáznak, hibáztak rengeteget.
2017. ápr. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!