Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Filipe Luis és David Luiz...

Filipe Luis és David Luiz tényleg testvérek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztalytarsam ezt állitja , de en nem hiszek neki , mert a nevuk sem teljesen egyezik .

Ez tenyleg igaz ?


2017. ápr. 22. 18:45
 1/3 lio77 ***** válasza:
Semmi közük egymáshoz.
2017. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi
2017. ápr. 22. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért gondolkozz kicsit, mert így elég könnyen és sokszor át fognak verni az életben, az osztálytársad is vagy ezt tette, vagy teljesen h*lye. Az információbőség korát éljük, egy ilyen világban ezt a kérdést a humor kategóriába tudtam volna egy adekvát kérdésnek értékelni.


A nevük sem ugyanaz, és nem Luis, Luiz miatt


David Luiz: David Luiz Moreira Marinho

FIlipe Luis: Filipe Luís Kasmirski


Egyébiránt Filipe Luis, mint a neve is mutatja lengyel szármázú, elvileg vannak olasz gyökerei is, de nem is brazil. David Luizról most nem olvastam sokat, de az ő szülei szerintem brazilok, szóval ő brazil származású, az biztos, hogy nem lengyel.

2017. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!