Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kb 3 és fél éve Asztalitenisze...

Krobika123 kérdése:

Kb 3 és fél éve Asztaliteniszezek/pinpongozok. Szeretnék új ütőfát venni, mert úgy érzem, , kinőtem'' az előzőt!? 😊

Figyelt kérdés

A mostani fám Butterfly Maze T-tec off (már nem gyártják és 18.000 ft volt)

és mindkét oldalon butterfly tenergy 5-ös borítások vannak!

(Minden jól megy , de szertném ha a fonákom és a tenyeres oldalamon jobban és erősebbet tudnék pörgetni!)


Lassan 16/f



#asztalitenisz ##pinpong ##labdajáték
2017. ápr. 22. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
akkor a technikádon javíts. ugyanis jobb ha tudod, hogy jelenleg is egy jó minőségű, gyors, támadó fával játszol..
2017. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ezt eddig is tudtam de egy jobb minőségű fával mindezt könnyebben meglehet csinálni ! Gyorsabban tudok pörgetni! Stb . De azért köszi.
2017. ápr. 24. 07:00
 3/17 anonim ***** válasza:

Tévedés.. lehet bármilyen jó a fád, ha a technikádat nem fejleszted.


Amid van az kifejezetten jó minőségű fa, a drágábbak sem lesznek érezhetően jobbak...


Ráadásul ez támadó fa.. aztán meg vennél egy drágább, de lassabb fát, és pislognál h miért nem jó..


De látom téged is elkapott a hév hogy adjunk ki pénzt éa jobbak leszünk..


Majd amikor egy darab 200ft-os ütővel is partiban leszel jó játékosokkal, akkor érdemes azon filózni, milyen ütőd legyen. Amíg nem vagy ilyen szinten pontos és labdabiztos, addig felesleges.


Milyen szinten is játszol?

2017. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leigazolva... , de rendszeresen résztveszek diákolimpián.

3szor indultam és kétszer sikerült bejutnom egyszer 5. És egyszer 7. Lettem.

Gondolom tudod mi ez...

nem azt mondom hogy profin játszok de a kor osztályomba jó vagyok és gyakran felnőtteket is Megtudok verni . Felnőtt versenyeken amatőr kategóriában szoktam indulni és számos helyezésem is van már ebből .

De abban nincs igazam hogyha egy gyors fával szeretnél tanulgatni Pörgetni. Akkor ez gyorsabban és könnyedébben menne mint egy lassab fával és elmondom nem érzem az ütőm gyorsaságát csak csapni lehet vele de annál negezebben pörgetni... és szeretnék jobb lenni hidd el nekem sem öröm kiadni ilyen sok pénzt érte de tavaly nem jutottam be ezért ebbe az évbe elhatároztam magam Hogy be fogok íjutnua diákolimpiára és ha vennék egy jobb fát az mindenképp megkönnyebítené a helyzetem Nem?

Amugy ^te^ edzo vagy?

2017. ápr. 24. 16:54
 5/17 A kérdező kommentje:
És mit értesz technika alatt? 😊
2017. ápr. 24. 16:55
 6/17 A kérdező kommentje:
Es mindenkepp off+ fat vennek meg ami carbonreteges.
2017. ápr. 24. 16:56
 7/17 anonim ***** válasza:

tudom mi ez.

kérlek szépen, közel sem tudsz játszani, még csak tanulgatod. ismerek olyat akinél számít, de megsúgom hogy a csaj 12 évesen a felnőtt megyei bajnokság legjobbja volt... szóval nem, neked még nem fontos a fa. először játszanod kell megtanulni, és nem olyanokról hablatyolni amiről fingod nincs ;)

offos fa carbonnal. és miért is lenne az jobb mint ami most van??

2017. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jo hagyjuk inkabb kikerem az edzom velemenyet!
2017. ápr. 24. 17:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Hatha o tud normalis indokot mondani hogy miert ne?!
2017. ápr. 24. 17:15
 10/17 anonim ***** válasza:

mondtam normális indokot. még csak hiszed hogy tudsz játszani. a technikádon a fa nem javít, ráadásul érezhető különbséget nem fog nyújtani más fa sem...


de majd rájössz.. költsd csak a pénzed, aztán majd rájössz hogy hiába van ilyen meg olyan ütő ha játszani nem tudsz

2017. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!