Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták! A meccs vagy edzés...

Jeverezi kérdése:

Focisták! A meccs vagy edzés után le szoktatok zuhanyozni? Mert én szégyenlős vagyok és nem merek

Figyelt kérdés
Nálunk a csapatban meccs után mindenki lezuhanyzik mert izzadtak és büdösek. Én is az vagyok és mondják is hogy milyen büdös a hónaljam meg a mezem de nem tudok mit csinálni vele. inkább nem fürdök mert szégyenlős vagyok. Ez gáz?

2017. ápr. 25. 20:55
1 2
 1/11 anonim válasza:

Gáz hát. Én meló után bent a munkahelyemen is lezuhanyzom. Ott sem mindenki csinálja, pedig rájuk férne mielőtt felülnek a buszra...

Na de ha szólnak, akkor lehet tényleg megérné az a zuhanyzás.

A mez meg mehet a mosógépbe, az kiveszi belőle a büdöset.

2017. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jaj nekem.

ilyen tényleg létezik?

hát megfordultam pár sportclubban, de ilyet még nem hallottam, hogy a srácok szégyenlősködjenek egymás előtt.

de mi a baj? feláll mindig a haverokra vagy kicsi?

2017. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd a nők előtt sem vetkőzöl le mert szégyenlős vagy? :D
2017. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
félsz egy faroktól? ha nem, akkor mit problémázol? ha meg igen, akkor értékeld át az életed :D
2017. ápr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem puhán 4cm.

1* az az egyetlen egyszer szóltak be rá középsuliban tesióra után, 9edikben, akkpr megtanulta az osztály "bikája" hogy nem piszkáljuk az alvó oroszlánt.

2017. ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hűha de kemény vki. egyébként teljesen logikus reakció. a kisfarkúak mindig sokkal agresszívabbak, így kompenzálnak (és ezer más módon persze), az agresszió, erőszak számukra egy önigazolás, hogy ők is vannak annyira fiúk, mint a nagyfarkú társaik. röviden kb ennyi.
2017. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se agresszív, se nagyszájú, de nem hogyom, hogy a porba alázzanak 1 testi adottság miatt.

És ha még emlékszel, ha egyáltalán már elhagytad azt a kort, a 9.-es fiukák mással sincsenek elfoglalva, mint, hogy kinek mekkora, ki dugott már, ki mikor mit csinállt... rohadtul megalázó tud lenni, mikor eg 28 fős osztály előtt amiből 16csaj elkezdik ecsetelni, hogy a bálintnak akkora, hogy nagyító kell, hogy kiverje... ez még elment, de mikor mutatott egy tesióra után készült fotót is a telefonján... azok után nem kell csodálkozni, hogy suli után haverokkal megvártuk, és, hogy fegyelmi tárgyalásom volt.

2017. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted... Az ilyet szájba is kell verni.
2017. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy szégyenlős vagy, az elfogadható, más is van így ezzel. De az, hogy nem zuhanyzol le ezért, az nem gáz, hanem ultraciki. Előbb neked kell elfogadnod magad olyannak, amilyen vagy, ahhoz, hogy a többiek is elfogadjanak. Légy lazább, és kevésbé izzadtság szagú!
2017. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 paper_chaser ***** válasza:
Nem kell fosni. Zuhanyozz és kész.
2017. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!