Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vannak olyan sportok ahol a...

Vannak olyan sportok ahol a sportolók valami ragasztó (inkább cellux) szerű valamit tekernek a kezükre (pl kosárlabda, röplabda) ennek mi a pontos neve? És hol lehet venni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem arra gondolok amit sérülésnél tesznek rá (ami sokszor színes)
2017. máj. 7. 17:56
 2/4 A kérdező kommentje:

Találtam róla képet...amire én gondolok az a fehér szalagszerű valami a kezükön

[link]

2017. máj. 7. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Angolul athletic tape, magyarul talán ujjvédő ragtapasz néven láttam 1-2 helyen. Szerintem legkönnyebb ebay, vagy ilyesmi külföldi oldalról rendelni. 1000 forint körül kapsz egy nagy tekercset. De szerintem bemész gyógyszertárba, tudnak adni olyan kötszert, ami ilyen vastagabb, pamutos anyagú. (Ha rákeresel az athletic tape-re, látod, hogy kicsit ilyen vastagabb szövésű cucc, valami hasonlót kérj.) Ha több ujjadat akarod összeragasztani, akkor vegyél gézt is az ujjak közé, kényelmesebb lesz a kötés. :)
2017. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2017. máj. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!