Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Én egy 14 éves fiú vagyok...

Én egy 14 éves fiú vagyok szeretek focizni, védeni. És hát az lenne a problémám, hogy nem rég csatlakoztam a helyi foci csapathoz és ott nincs kapus edzés. Ugyan azt kell csinálnom mint a többiek aki csatárok meg védők. Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs kapus edzés

#Nincskapusedzés
2017. máj. 14. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj meg haverokat hogy rúgdossanak neked, és interneten is találsz rengeteg kapusedzeés videót, tanácsokat, ötletet. Legyetek nyugodtan ti is krearívak, találjatok ki olyan feladatokat, amik erősítenék a képességeidet... Ha feladatötletek kellenek, hasonlók, nyugodtan írj privátot.
2017. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a skacokkal a télt kivéve szinte mindennap kint voltunk és focisztunk.2 éve csak gyakorolunk és ezalatt az idő alatt megtanultam vetődni,a reflexeimet javítottam stb.És hát azért mentem a helyi foci csapathoz hogy még jobb legyek.És ez engem nagyon elkeserített ,hogy nem tudok tovább"tanulni" mert nincs aki tanítson igaz ott van apukám aki szintén kapus volt egy jó kis nb2-es csapatban és ő tudna talán még tanítani viszont csak hétvégén van itthon.
2017. máj. 16. 14:36
 3/3 anonim válasza:
Az első válaszolót tudom újra idézni, és hozzátenném hogy beszéld meg az edzővel a dolgot, és olyan gyakorlatokat ajánlj fel amikhez kell kapus.
2022. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!