Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Honvéd vagy a Videoton...

A Honvéd vagy a Videoton bajnoki címének örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Mármint a semleges nézőktől kérdezem elsősorban. Nyilván aki alapból Honvéd- vagy Videoton-drukker, attól nem kívánom, hogy magyarázza ezt meg.


Én semlegesként ilyen helyzetben sokáig azt néztem elsősorban, hogy majd a nemzetközi kupában melyik csapatnak lehet több esélye. Akár azért, mert papíron erősebb kerettel rendelkezik a riválisoknál, akár azért, mert a neve alapján az elején esetleg kiemelt lehet, míg a másik csapat nem. De aztán az utóbbi évek annyira kiábrándítóra sikerültek: kezdve az állami pénzekből szintén alaposan kitömött Fradi kieséseitől a bosnyák meg az albán második ellen, de például a Vidi is hosszabbításra kényszerült két éve már az előselejtezőben egy félamatőr walesi csapat ellen; hogy igazából ennek sem látom már az előnyét. Ilyen teljesítményt lényegében bármelyik magyar csapat tud hozni bármilyen ellenfél ellen. Pedig ha a Honvéd nyer, és ők indulhatnak a BL-selejtezőben, akkor minden valószínűség szerint már a legelső selejtezőkörben megkapják mondjuk a Celticet vagy a Ludogorecet, tehát egy olyan csapatot, amelyik évek óta rendszeresen a BL-főtáblán szerepel. És ha itt kiesnek, akkor vége is a kupaszereplésnek, az EL-selejtezőben sem folytathatják. Ami nyilván még tovább rontja a magyar foci megítélését, illetve a magyar bajnokság nemzetközi együtthatóját úgy általában.


2017. máj. 21. 19:33
 1/6 anonim válasza:
Hajrá vasas
2017. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Honvédnak, mert tetszene, ha nem az "agyontámogatott" Videoton nyerne. A nemzetközi kupákban meg, olyan "eredményt" ők is tudnának produkálni, mint tavaly a Fradi.
2017. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honvéd.Szerintem ok tobbet tettek erte.Az a csapat most nagyon egyutt van.
2017. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem tudom tiszta szívvel a fehérváriakat mondani!

Inkább annak örülnék, ahol kevesebb az idegen, több a hazai játékos.

2017. máj. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 owerload válasza:
CSAK A KISPEST!
2017. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kispest!


Mindegy ki indul és hol a nemzetközi kupában. A nagy vidi pár éve a montenegrói mladosttól szopott... mi változott azóta? Felcsúton játszanak, de ennyi. Talán még a csapat is gyengébb.

2017. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!