Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy mondjam el az edzőmnek...

Hogy mondjam el az edzőmnek hogy átmegyek másik csapathoz?

Figyelt kérdés
Át megyek egx másik csapathoz mert ott a saját korcsoportomban tudnék játszani nem pedig nagyok ellen de nem tudom hogy hogyan mondjam el az edzőmnek mert biztos vagyok benne hogy csalódni fog bennem :(

2017. jún. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy, ahogy itt leírtad. Nem fog csalódni, biztos hogy meg fogja érteni. Alap, hogy a saját korosztályoddal akarsz játszani.
2017. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dorka
2017. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ehhez csak annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy soha ne maradj azért egy csapatnál, mert szeredet az edzőt illetve csapattársakat, szóval ne érzelemből maradj, mert előbb utóbb megbánod, tekintve hogy fejlődési lehetőséget már nem nyújt.
2017. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utso; ö nem biztos

Amugy meg mért nem jó nagyok ellen játszani? Vagy mit sportolsz egyáltalán?

Nb1? Nb2?

2017. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet hogy nem minden esetben így van, de ez egy általánosítás volt. :) Nekem is volt olyan hogy maradtam egy csapatban, de már utólag megbántam, hogy nem váltottam.

De ettől függetlenül még mindig azt mondom, hogy mond meg neki nyugodtan, biztos hogy megérti majd. Ha csak nem a Fradiból szeretnél átmenni az újpesthez.. akkor ne :D

2017. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!