Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri megvenni egy Adidas...

Megéri megvenni egy Adidas Ace Competition kapuskesztyűt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hobbikapus vagyok, hetente-kéthetente járunk focizni terembe vagy ritkán műfűre. Kinéztem magamnak egy ilyen kesztyűt aminek az ára nagyjából 12-3 ezer forint. Vettem egy ugyanilyen Adidas Ace cipőt és ahhoz gondoltam, hogy befektetek egyre. Valakinek valami tapasztalat a típus felől? Érdemes megvennem, mennyi ideig bírja? Ennyi pénzért bőven kapok olcsóbb kategóriásabbat is csak ha már veszek egyszer gondoltam kipróbálom.

2017. júl. 9. 22:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Jól birja a kesztyű...

De ne sajnáld magadtól, ha vágyol rá. Hisz ha veszel egy "olcsóbb kategóriás" kesztyűt akkor benned lessz a vágy, hogy lehet a másikkal jobban jártál volna. Egyszer élünk! Szóval ne sajnáld magadtól azt ami tetszik...

2017. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosan így gondoltam én is. :)

Végül egy Vapor Grip 3-at vettem mert készletkisöprés volt és egyetlen egy volt már ami épp az én méretem így abba maradtam mert ez még komolyabb mint az Ace Competition és ennyire olcsón soha vissza nem térő alkalom. Ez is tetszett de ha már választani lehetett inkább vettem volna az Adidast de ez is nagyon tetszik, úgyhogy semmi gond. Köszönöm, ment a zöld!

2017. júl. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!