Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok a Ferencváros -...

Mit gondoltok a Ferencváros - Midtjylland mérkőzés piros lapjáról, tényleg az volt?

Figyelt kérdés
Abban nincs vita, hogy 11-es volt, ez egyértelmű! De sokan a pirosat érezték nagyon túlzónak. Rögtön felhozták, hogy a FIFA már eltörölte a "3-as büntetés elvét", na meg ez nem lerántás volt, de nem olvastam/hallottam olyan véleményről, hogy ez gólhelyzet lett volna. Én eddig úgy tudtam, hogy ha egyértelmű gólhelyzetben szabálytalankodnak a játékossal, akkor azonnali piros lapot adnak. Vagy nem így lenne? Éppenséggel azért nem egyértelmű gólhelyzet, mert a kitörő játékostól elpattant a labda, így oda az egyértelmű gólhelyzet? Érdekelne erről a véleményetek, pro és kontra egyaránt! :)

2017. júl. 14. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Siman adhato volt a piros szabalykonyv szerint.
2017. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szigorúan a szabálykönyv szerint adható volt, nem vagyok játékvezető. De úgy gondolom, ha a FIFA valóban azt tűzte ki célul, hogy az esetek többségében eltörölje a hármas büntetést (tizenegyes, kiállítás, eltiltás), akkor egy ilyen szituációnál nem lenne szabad piros lapot adni. Éppen csak hozzáért reflexszerűen a kezével, abban a pillanatban már rá is jött, hogy nem szabad, és elengedte. A piros lapot az ennél súlyosabb esetekre kéne megtartani, amikor a védő tudatosan átkarolja a csatárt teljesen, vagy másodperceken át rángatja a mezét folyamatosan, és esze ágában sincs elengedni.
2017. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Teljesen jogtalan volt!

Nálunk megye3-ba mégcsak figyelmesztetést se kap

2017. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem bírták nézni, hogy egy magyar csapat vezeti a meccset. 2:0-ra. Ebbe mindenféleképpen bele kellett szólni. Hát sikerült.

A néger meg csak feldobta magát. Érezte a szelét az ellenfélnek, és már borult is. Sajnos már ebből áll a foci. Nem a küzdésből.

2017. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!