Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri szerintetek a 2017/20...

Ki nyeri szerintetek a 2017/2018-as NFL szezont?

Figyelt kérdés
A Raiders-nek van esélye szerintetek?

2017. júl. 19. 09:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Eagles meg fog remegni a playoffs-ban, Wentz nem elég tapasztalt, ki fognak esni. Majd meglátod.
2017. okt. 28. 08:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Steelers, Patriots, Chiefs, Eagles, Cowboys, Panthers

Szerintek közülük egy, de nehéz megjósolni :D

A patriots defense még simán vehet egy 180fokos fordulatot, és a panthers offense is, láttunk már jó pár ilyen nagy változást, pozitiv és negativ irányba is, szóval ki tudja

2017. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Wentz érettebben játszik, mint némelyik agyonfizetett QB. Sima SB, főleg Ajayi érkezése után. Másik ágról a Chiefs/Pats/Steelers 3-asból kerül ki.
2017. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok elájulva Wentz teljesítményétől, és nagyon el fogja rontani a rájátszásban az egészet. Fogadni mernék.
2017. nov. 2. 09:02
 15/17 A kérdező kommentje:
Láttad a YouTube-on Ajayi összefoglalóját? Egy rakat sz@r a csávó, nem fog segíteni semmit az Eagles-nek, yardokat is alig képes futni. A Baltimore Ravens ellen futotta meg a szezon legnagyobb futását, és az sem volt elit futás, erről ennyit. Nem lesz bajnok az Eagles.
2017. nov. 2. 09:04
 16/17 anonim válasza:
100%
remélem azért nem nagyban fogadtál az eagles ellen, kérdező :D
2018. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Láttad a YouTube-on Ajayi összefoglalóját? Egy rakat sz@r a csávó, nem fog segíteni semmit az Eagles-nek


MVP szinten játszott, Brady jobban az igaz, de ez nem 1v1 :)


Hát én sem erre számitottam:) Vikingeket akartam győzni látni :)

2018. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!