Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan jutok el a Groupama...

Hogyan jutok el a Groupama Arénába? Magyar-portugál meccs

Figyelt kérdés

2017.09.03-án. Nyíregyházi vagyok. Hogyan juthatok el a Groupamába? Egyik pesti ismim szerint Kőbánya-Kispestig vonattal, utána 3as metrón felszállok és leszállok a Népligetnél. A kérdésem a következők:

1. Mennyi idő míg Kispestről a Népligethez érek metróval?

2. Ha leszálltam a Népligetnél innen az aréna 5 perc séta?

3. Este visszafele hogy mennek metrók, milyen gyakran? 22:45 perckor indulna az utolsó vonatunk, tehát 10kor már lekell lépnünk a meccsről hogy elérjük a vonatot.

4. Lesznek ilyenkor +pluszba járatok, vonatok? Tekintettel a távolról érkezőknek hogy kényelmesen végig tudják nézni a meccset?


Légyszíves normális válaszokat, nem szoktam Bp.-re járni. :(


2017. júl. 31. 15:37
 1/1 anonim válasza:

Töltsd le a BKK Futárt, abban mindent megtalálsz, az utazásod is meg tudod tervezni.



Én javaslom a 24h-s jegyet, 1600 Ft, aztán azzal használhatod az éjszakai járatokat is, ha lekésnéd az utolsó metrót. (Egy pesti jegy 350, szóval akkor éri meg, ha 5x vagy többször kell jegyet venned.)

2017. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!