Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Neymar kettétörte a karrierét?

Neymar kettétörte a karrierét?

Figyelt kérdés

Barcelona drukker vagyok szerettem a brazil játékát de valahogy igaza volt Unzoénak hogy ugy fogja végezni mint anno Ronaldinho. Ti mit gondoltok erről? Elment egy jóval gyengébb bajnokságba. Elvileg azért mert kiakart nőni Messi árnyékából. De akkor miert pont a Paris? Hisz egy olyan bajnokság ahol arany cipőre is csak 1.5os szorzó van.

Aranylabdát innen meg nem hiszem hogy kapni fog ha csak nem nyer BL-t.



2017. aug. 3. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok a díjak komolytalanok, főleg az aranylaszti, Neymar az-az igazság, h nem ment gyengébb csapatba, és ez a Paris most legalább annyira épülőben is van, mint a Barca. Lehet jól fog járni vele, lehet semmi extra nem lesz, lehet nagy bukás. De sokkal nincsen rosszabb helyen. Egyedül a probléma az, amit mondtál, h francia bajnokság, de hát manapság amúgy is a BL ami igazán számít. A formája a bajnokság miatt nem fog leereszteni, hidd el a spanyol kiscsapatok se sokkal erősebbek és az év jó részébe pedig ellenük kell játszani.
2017. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keves olyan csapat van, ami kitudta volna fizetni a kivasarlasi arat. En megertem hogy eljott. Majd meglatjuk, bejon-e vagy sem.
2017. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

,,ugy fogja végezni mint anno Ronaldinho."


Csak Ronaldinho előtte mindent megnyert amit futballista megnyerhetett, ja, és 3 évig a világ legjobb játékosa volt, sőt, a történelem, minden idők top 5 de inkább top 3 egyikévé vált. + azért utána is egy nem gyenge Milanba ment (bár tényleg hamar kiégett és ment levezetni Brazíliába)


Amúgy én sem értem, akkor már ment volna olyan csapatba ahol reális esélye van BL-t nyerni.

2017. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!