Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék felszedni pár...

Hogyan tudnék felszedni pár kilót 14 éves vagyok fiú a tetszír százalékon 11. Minden nap sportolok,173cm vagyok és kb 50 kiló de semmi ebből semmi nem látszódik az anyag cserém jó napi 3l folyadékot iszom. Minimum 4x étkezem de sehogy sem hizok. (? )

Figyelt kérdés
A családban mindenkinek ilyen az alkata , (bocsi az esetleges helyesírási hibákért) Mit csinálnátok?

2017. aug. 5. 01:54
 1/3 anonim válasza:

Genetika nagy részt. Én 13éves vagyok 53 kiló kb. ~10 testzsír, nem eszel eleget?

Esetleg ha értenék úgy értem nem pl foci úszás hanem fekvőtámasz stb esetleg súlyzók?

Amúgy most hízni akarsz vagy erősödni?

2017. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hízni szeretnék sokszor inkább a magas szénhidrát tartalmú ételeket eszek de semmi ..úgy tűnik belé kell törődnöm azért köszi
2017. aug. 6. 14:23
 3/3 anonim válasza:
Szia:) írj rám:) én is ugyanebben a cipőben járok:)
2017. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!