Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki lesz a 2017/18-...

Szerintetek ki lesz a 2017/18-as Premier League gólkirálya?

Figyelt kérdés

Sztem 5 játékos között dőlhet el

Kane,Aguero,Lukaku és talán Morata vagy Lacazett. Szerintetek?



2017. aug. 7. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lukakut kivenném a felsorolásból, szerintem biztos, h nem lesz gólkirály, ahogy Lacazetten is eléggé meglepődnék.


Agüeroval meg a Cityvel bevallom nem tudom mi lesz, mert most úgy látszott kezdenek Jesúsra építeni, akkor nem biztos, h Agüero pont jövőre gólkirály lesz, de Jesúst se érzem még ott.


Kane címvédése, vagy esetleg a Morata a legvalószínűbb szerintem. Moratat nagyon sokan alul értékelik, pedig ő van a legjobb, egyik legerősebb csapatban, és nagyon gólfosó támadó, a Realban ezt megmutatta, a Juveban pedig azt, h tud nagy meccseken döntő gólokat rúgni. Engem minden szempontból meggyőzött, most a Chelsea lehet az első olyan csapat, ami végre rá fog építeni, és így rúghat simán 25 gól környékén.

2017. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gabi Jézus
2017. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan Moratat értékelik alul, sokan meg Lukakut. Aki 3-4 éve az egyik legjobb csatár az egész VILÁGON.


Egyébként tudás alapján szerintem még mindig Agüero a legjobb a PL-ben, de a gólkirály megint Kane lesz, vagy Gabriel Jesus, ők játszanak a legtámadóbb/legtöbb gólt lövő csapatban a pl-ből

2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lukakut azért vettem ki, mert úgy gondoltam nem lesz elég erős a MU.


Amúgy mindannyian nagyszerű csatárok, talán sztem Kane a legjobb, vagy Agüero, de épp emiatt, mert hasonlóak, a csapat többet számít.


Jelenleg Agüero, Lacazette, valamelyik Liverpooli támadó vagy más kisebb csapatbeli elég csekély esélyű.


Nagy esélye van: Morata, Lukaku, Gabriel Jesús.


Legnagyobb esélye pedig Kane-nek van sztem.

2017. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!