Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Bayern - Leverkusen (H...

A Bayern - Leverkusen (H 1,22) és az Újpest - DVTK (H/D 1,36) kettes kötésben jó tippnek tűnik? Kiadnak egy jó 1,66-os oddsszor.

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 18:20
 1/5 anonim válasza:
A Bayernben nem lennék teljesen biztos. A Leverkusennek mindig is egy jó, fiatal kerete volt és most is az van. Okozhat meglepetést. Plusz nem lesz Martinez, James és Lewa sem. De összességében jó lesz, csak ne tegyél sokat a Leverkusen ellen idén szerintem :D
2017. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet! Nem tudtam, hogy Lewa nem fog játszani, ennek tükrében még jó, hogy elvetettem az ötletét a hendikepes Bayern-győzelemnek. Azert bizom benne, hogy hazai közönség előtt, az idény első meccsén még így is nyernek.
2017. aug. 15. 20:29
 3/5 anonim válasza:
Nincs mit! Az eredmények.com legalább is azt írja... Egyébként szerintem is nyerni fog a Bayern sajnos (BVB fan vagyok) :D
2017. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En azert nagyon remelem, hogy most nyernek a müncheniek, aztan felőlem lehet újra bajnok a Dortmund.

Nem jó ez igy, hogy a Bayernnek gyakorlatilag nincs ellenfele es siman nyerik a bajnoksagokat, a 2010-11-es és a 2011-12-es szezon volt szerintem a legjobb bajnokság , amikor a DVB odavissza megmogyorózta a bőrgagyásokat + még a kupadöntőben is kifilézték őket.


Csak ugy zarojelben kerdeznem meg, hogy az Újpest - Diósgyőr meccsről, a hazai vagy dontetlen opciorol mit gondolsz?

2017. aug. 15. 22:22
 5/5 anonim válasza:
Szerintem stimmel, az UTE nagyon jó idén. A DVTK-ra sem mondom, hogy rossz, de az Újpest a favorit. Mivel Balmazban lakok, és nekik is szurkolok, ezért a kedvenc Diósgyőri meccsem idén a 4-0 :D én is gondolkozok hogy megrakjam-e. Jó lesz a H Vagy D kétesély.
2017. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!