Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy rangsorolnátok ezeket a...

Hogy rangsorolnátok ezeket a focistákat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A focitudásuk és képességeik alapján hogyan tennétek sorba a következő játékosokat?

- Mbappé

- Dembélé

- Asensio

- Lemar

- Bakayoko

- Alaba

- Bellerin



2017. aug. 25. 18:56
 1/3 draxler válasza:

1-Alaba

2-Dembelé

3-Bellerin

4-Mbappé

5-Asesino

6-Lemar

7-Bakayoko


Szerintem ebbe a sorba Alaba nem illik mert ő már klasszis a többi csak tehetség.Egyébként vannak nagyobb tehetségek még:Pulisic, Weigl, Kimmich, Koman.

2017. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más-más pozíció. Én a Monacoból sokkal jobban szimpatizálok Lemarral és az is jó benne, hogy egy ballábas balszélső mostanság a szélsők inkább ellentétes oldalon játszanak, mint amilyen lábasak. Mbappé amúgy is csak fel lett fújva. Bakayoko egy jó vkp lehet a Chelsea-ben is bár Kanté szerintem sokkal jobb nála és nem is fogja megütni azt a szintet a honfitársa. Ha Alabát össze kellene hasonlítani Bellerínnel akkor nyilván Alaba a jobb és nem csak a több helyen való bevethetősége miatt. Asensio nagy tehetség lesz remélem nem olyan lesz, mint Jesé... Szerintem itt a legjobb az Dembélé (nem vagyok barcás és a listából is Lemar a kedvencem) 2 lábas, bizonyított már 2 topligában, a Barca jó vételt vett vele, bár nem ér ennyit, de, ha Neymart nem 222 millióért vitték volna el akkor szerintem Dembélé se került volna ennyibe, ha már megvették volna így is xD
2017. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Alaba

2. Dembelé

3. Mbappé

4. Asensio

5. Lemar

6. Bakayoko

7. Bellerin

2017. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!