Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na szóval többen olykor...

Na szóval többen olykor hülyének tartanak a kedvenc játékosom miatt, pontosan Pique-ről beszélek? Én is focizom és ő meg Denis a 2 példaképem.

Figyelt kérdés
Ha divatdrukker vagy akkor a TE válaszodra nem vagyok kíváncsi. Szóval szerintetek milyen ez a 2 játékos? Miért van az hogy egyesek akik nem értenek a focihoz ők divatdrukkereznek le engem? Mindig utána olvasok a foci híreknek, tájékozódom és így egyértelmű hogy nem csak magyar forrásokat olvasok... UI: akár válaszolhatsz 1-2 szóban vagy egy regénnyel amíg te nem divatdrukker vagy addig érdekel a te véleményed is! :D :)

2017. aug. 28. 01:57
 1/3 anonim válasza:
13%

Te tudod mit jelent a példakép, ember?! Ezeket az embereket csak a pályán látod(D.Suarezt még ott se), azt se tudod élőbe milyen emberek. Esetleg kedvenc játékosaid lehetnek, azzal meg nem tudok mit kezdeni. Piqué még lehet kedvenc játékosod, de egy padot koptató atomgyenge középszer nem hinném, hogy kedvenc játékosod lehetne...

Amúgy meg ideje lesz lassan új csapatot keresned. :)

2017. aug. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi a rák is a kérdés?

,,Milyen ez a 2 játékos?"


Sz@r. Na jó, nem sz@r. Középszer.

Denis Suarezt nem bántom, elég fiatal, tökéletes csere, a legutóbbi meccseken kifejezetten jól játszott, de nem klasszis.

Pique meg.. Ramos és Pepe után a világ 3. legtúlértékeltebb védője. Egy középszerű játékos, akinél jelenleg Umtiti sokkal jobb, aki bár nagyon jó védő, de szintén nem klasszis szint. Egyszerűen nonszensz, hogy egy ilyen játékos a barca védelmének legfőbb pontja, régebben jónak gondoltam, mert amíg ott volt Puyol, aki tényleg világklasszis volt, megoldotta helyette, és mellette magabiztosabb is volt. Viszont mióta már nincs ott Puyi, hogy segítsen, látszik, hogy valójában egy középszerű játékos.

Off: Tudom, hogy lány vagy, és tudom, hogy azért szereted őket, mert jól néznek ki, nem a tudásuk miatt.

2017. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
22%
Nem feltétlenül kell klasszisnak legyen egy játékosnak hogy a kedvenced legyen Deniz is nagyon jó játékos persze vannak jobbak is de aki alapból egy elsőosztályú csapatban játszik az már jó
2018. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!