Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kecskemétiek, hogyan kerülhete...

Kecskemétiek, hogyan kerülhetek be a Mercedes Benz kosárlabda akadémiájára?

Figyelt kérdés

Pár éve kosaraztam közel 3 évig suli keretein belül, nagyon szeretem ezt a sportot, de abba hagytam, mikor elballagtam. Most viszont szeretném újra kezdeni, komolyabban, mint ezelőtt. Hogyan kerülhetnék be a kosár akadémiára és melyik csapatba raknának? Vannak ott ilyen "amatör/haladó/profi" megkülömböztetések?

Ha tudsz valamit, bármit erről, kérjek dobj egy üzenetet.

16/L



2017. szept. 16. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Google: Mercedes Kosárlabda Akadémia

Minden ott van. Ami nincs, azt pedig megmondják, ha megkeresed őket bármelyik elérhetőségükön.

2017. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én is ilyesmi cipőben járok, ma betelefonáltam és adtak egy telefonszámot, a rekreációs csoport edzőjének a számát ha jól tudom. Éppen edzést tartott amikor hívtam, úgyhogy elég gyorsan lerázott azzal, hogy 5 után hívjam.

Ha megtudok bármit majd írom!

15/F

2017. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!