Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hány Fradista van fent az...

Hány Fradista van fent az oldalon?

Figyelt kérdés
Aki Fradista, írja ezt: #FTC

2017. szept. 23. 14:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Varga Lovrencsics Geri jó formàban vannak.Csak nehogy a Nyàron elvigyèk őket. NEKEM Böde a kedvencem remèlem marad.Most az 1.helyen vagyunk mondjuk csak a gólkülönbsèg miatt. REmèlwm benne leszünk az elsö 3_ban
2017. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

BENNE LESZÜNK AZ ELSŐ 3-BAN???!!!

Nem, nem, neeem!!!!

Nekünk meg kell nyernünk a Bajnokságot, az csakis minket illet, mi vagyunk a legjobb csapat, ezt senki sem kérdőjelezheti meg. A Frafi az, aki megérdemli a 3 csillagot, vagy akár a százat!!!!


Nem az első három a cél hanem a Bajnoki cím!


Hajrá Frdi!!!

💚💚💚💚💚💚💚

2017. okt. 31. 14:14
 13/28 anonim ***** válasza:
A bajnoki címet is megveszitek, mint a kupát? :)
2017. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

És ez most hogy jött ide???!!!

Fradista vagy?

Nem.

Akkor? Kopj le!


De ha van akkor a képed hajrá melyik csapatnak szurkolsz? Csak nem újpest? Vagy kispest? mtk?

Jaj bocs, kis betűvel írtam mindet, ne haragudj ha valamelyik közel áll hozzád. Úgyse javítom ki.

2017. okt. 31. 14:38
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

Nyilvân ènvis szeretnèmvhogy megnyerjük a Bajnoksâgot Roli ès Dani csak rugdossa a golokat. Csak ne felejtsük van egy pàr bíró aki szeret ellenünk fújni ès a meg nem adott 11.eseink

Azèrt Hajrà Ftadi 💚⚽

2017. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Uhh, kiszakadt az oltáska. A kedvenc csapatod nevét is elírod. Hidd el, nem lesznek álmatlan éjszakáim, mert egy névtelen, elvakult fagyista nem tud nagybetűvel írni.
2017. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Mindenki hibázhat! Te is hibáztál: Kommentet írtál ide, nem is egyet, amit amúgy senki sem kért.


De látod, még mindig nem vagy hajlandó bevallani, hogy melyik cs*cska csapatnak szurkolsz, szégyenled. Miért is? Jah, mert szégyencsapat mind a három... Bocs, ezt elfelejtettem.


Amúgy ha felvennéd a szemüveget látnád, hogy amit KELL, azt nagybetűvel írok. Október a látás hónapja, szerintem élj ezzel a lehetőséggel.


Névtelen???😂😂😂😂

Ennél gyengébb beszólást is ritkán lát az ember.😂😂😂😂


Amúgy meg látszik, hogy miféle ember vagy... Először kommentet írsz ide, mert azt hiszed te vagy a Jani, pedig senki nem kötelezett, hogy választ adj a kérdésemre. Aztan meg itt nyomod a szöveged, majd belekötsz egy másik kommentelőbe, aki mégcsak nem is ártott neked. Gratulálok! Kiérdemelted a legnagyobb idióta címet! Sok sikert a további kommentekhez!

Jah és légy oly szíves, a féktelen f**zságaidat ne itt villogtasd!

2017. okt. 31. 17:12
 18/28 anonim ***** válasza:
Már leírtam, de tessék: Kispest. Nagybetűvel. És veled kezdtem kötekedni, szóval...
2017. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Hát igen... A saját sírodba kergetted magad. De tudod mit? Nekem több eszem van, és most nem leszek olyan mint te, nem fogok elkezdeni szépeket írni a csapatra. Pedig lenne mit. További jó szurkolást!


Ja és még valami: Most bebizonyíthatod, hogy egy kispest szurkolónak is lehet esze: Nem írsz ide több kommentet! (Ebben benne van a privát üzenet is)

Szóval ha okosnak akarsz látszani, most befogod.

2017. okt. 31. 19:02
 20/28 anonim ***** válasza:

A Fradiva legjobb nekünk van a legnagyobb tâborunk ès Bajnokok leszünk ha nehèz is a sok lefizetett vagy bunko bìró!

HAJRÀ FRADI 💚⚽

2017. nov. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!