Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy kispályás játékvezető...

Egy kispályás játékvezető mennyit keres?

Figyelt kérdés

Kispályás bajnokságban játszok, de több osztály van, szóval lehetne fújni is. Sokszor nézek meccseket amúgy is, úgy gondolom van benne pénz, kérdés mennyi.

(csak kispálya érdekel, játszani is és bíróskodásban is, csak azért írom mert interneten csak arról találtam adatot, NB-s és megyei bírók mennyit keresnek)



2017. okt. 21. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"úgy gondolom van benne pénz, kérdés mennyi"

heh, lol, tudnád mekkorát tévedsz


az amatőr kispályás eseményeken egy bíró meccsenként kap kb 2-10ezer forintot, attól függően, mennyire komoly a bajnokság


futsal NB1-(NB2)-ben ennél valamennyivel többet, de ők se teljes állásban csinálják ezt tudtommal

2017. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom, én heti 2-3 alkalommal kint vagyok a pályákon, igaz 1x játszok. Szóval ha amúgy is sokat járok oda fújhatnék is, egy másodlagos jövedelemnek nem rossz, inkább 1-2 meccs 4000 Ft-ért, mint napi 8 órában sz*rt lapátolni. Nem mondom, hogy ebből leszek milliomos, de idő arányosan elég jól fizet szerintem.
2017. okt. 21. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ a várostól és, hogy milyen bajnokság hány csapattal. Mert ugye a sporikat és a helyszín/helyszínek bérleti díjait is a nevezési díjakból fizetik ki. Nem pedig egy szövetség állja.
2017. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!