Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha hasonló az alakom Maria...

Ha hasonló az alakom Maria Sharapova-hoz az vonzó lehet egy fiú számára?

Figyelt kérdés

Egyébként én is teniszeztem 4 évig. Kb. 185 cm vagyok, tehát 3 cm-vel alacsonyabb nála illetve kevésbé izomos, de ettől függetlenül nem mondanám kövérnek magam. Viszont nem vagyok az a tipikus törékeny modell-alkat sem. Tehát magas vagyok, kis mellekkel, lapos a hasam, a fenekem nem valami kerek, inkább lapos, a csípőm kicsit széles, illetve a combjaimmal nem nagyon vagyok kibékülve, mert kicsit vastagnak tartom... A fiúk között néha kicsit ilyen dromedárnak érzem magam. Főleg mert nekik általában az alacsony kis törékeny lányok jönnek be, de sajnos én nem ilyen vagyok... Aki ismeri Sharapova testfelépítését az tudja, hogy miről beszélek.

Ez alapvetően bejön a fiúknak, mert az utóbbi időben kicsit elvagyok keseredve, hogy a testfelépítésem visszataszító lehet a fiúk számára.

Köszi a válaszokat!

20/L



2017. okt. 29. 13:45
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy mennyire van rendben az az arcod. Mert Sarapovánál ott nincs gond.
2017. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném, hogy olyan nagy problémák lennének az arcommal.

Sharapova valóban nagyon szép arcú nő.

A kérdés a testalkatra vonatkozott egyébként. ;)

2017. okt. 29. 13:55
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, de ha szép az arc akkor elnézzük ha nem annyira jó a forma. Sajnalom, ha nem ezt a választ vártad, majd lesz biztos jobb is.
2017. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Objektív válaszokat várok, nem azt amit hallani szeretnék.. Köszönöm, hogy válaszoltál.
2017. okt. 29. 14:21
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2017. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése. Van akinek bejössz, van akinek nem. Én szeretem a magas, vékony lányokat és bejönnek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok.

Egy tipp: légy nőies, öltözködésben, viselkedésben. Csinálj valami nőies mozgást fejlesztő sportot: torna, tánc, balett, pilates, jóga, rúdtánc, légtorna, szinkronnúszás, műugrás, bármi, ami tetszik.

2017. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sharapova szép nő, de barátnőnek a férfiak nagyobbik része nem tudná elképzelni. Ha látná élőben mondjuk egy 175 cm magas férfi, nem biztos h továbbra is az álma lenne Sharapova. Képeken/ tvben jól mutat, de a valóság egészen más.

Az alapján amit leírtál nem hinném, h probléma lenne veled. A férfiak jó részét zavarná, ha a barátnője lenne magasabb, így picit nehezebb párt találnod. A másik, ami kitűnik, h nem éreztem a leírásodban, h önbizalom hiányos lennél, a magabiztosság pedig mindig szebbé teszi a nőket ;)

Persze az is benne van, h rossz az énképed, de nem hinném h itt ez állna fenn.

Kérdésedre válaszolva, vonzó a férfiak számára, de inkább képen. Ahol nem jön ki a magassága. Én 183 vagyok. Nem hinném h zavarna az a két centi! Téged? :D

Fontos szerinted, h a férfi legyen magasabb?

2017. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy ez élőben egy kicsit másképp jön le, mit ahogy azt az ember elképzeli a képek alapján. Nőiesen öltözködöm, a stílusommal nincs baj, nem arról van szó, hogy férfias lennék. Csakúgy mint Sharapova én is szeretem a szép ruhákat és a magassarkút is. :DD Azt hiszem egy kicsit azért zavarna, ha a srác lenne az alacsonyabb és nem tudnék mellette mondjuk nyugodtan magassarkút viselni.Bár a te példádban ez a 2 cm nem a világ vége.
2017. okt. 29. 21:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennek örülök. pirulóssmile(nem tudom, h hogy van :D )

Ha unatkoznál, vagy beszélgetni akad kedved, akkor bátran írj rám! Aranyos lány lehetsz... :)

2017. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra, igen, de ugye, ízlések és pofonok...Nyilván Sharapova se "jön be" mindenkinek.
2017. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!