Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kell jelentkezni egy...

Hogy kell jelentkezni egy Kézilabda klubbhoz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és itthon edzek a kézi pályámon 5 éve.Voltam már amatőr kézilabda meccseken mint jatekos 5 meccs volt 10 percesek és 27 gólt lőttem nem jegyezték meg de én lettem a gólkirály.Most érzem magam olyan erősnek és taktikailag ügyesnek hogy merjek jelentkezni egy kézilabda klubba,Viszont nem tudom hogy megy ez.Mit kell csinalnom?kinek szóljak?(jah és zala-veszprém megyébe milyen csapathoz lenne lehetőségem?) :)

2017. nov. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na keresel egy kézilabda egyesületet vagy csapatot weboldalon ott a telszám felhivod öket hogy jelentkezni szeretnél és nézzenek meg egy probaedzésen elmész jol teljesitesz akkor megmondják hogy gyere a következőre is és igy tovább mig végül odajársz de az elején nehéz lesz mert ott nem ismersz senkit nem ismered a csapat mozgását az emberek egyéni teljesitményét de azis lehet hogy gyorsan összeszoktok változó ...

És sok sikert.

2017. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!