Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék bekerülni 16...

Hogyan tudnék bekerülni 16 évesen egy egyesületbe?

Figyelt kérdés

Első osztálytól ötödik osztályig kosaraztam, és imádtam, azonban egy sérülés miatt abba kellett hagynom egy évig. A mai napig bánom hogy utána nem mentem vissza az egyesületembe. Az volt az a dolog amiért igazán rajongtam, imádtam csinálni. Tudom hogy ennyi idősen borzasztó nehéz bekerülni bárhova is, ezért kérlek segítsetek. Pest és környéke érdekelne, de azt sem bánom ha órákig kell utaznom.Tudom hogy baromi sokat kell dolgoznom ahhoz hogy felfejlődjek egy kicsit is a korombeliek szintjére, de ez nem akadály!

16/L



2017. nov. 9. 12:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg még az egyéni kosáredzésen gondolkodtam de sajnos az anyagi helyzetunk miatt ezt nem tehetem meg.
2017. nov. 9. 13:57
 2/2 jani273 válasza:
Nagyon egyszeruen. Csak feliratkozol es annyi az egesz. Lehet hogy nem minden egyesulet vesz 16 evest be tagnak, de nagyon soknal (A legtobbnel) nincs korhatar.
2017. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!