Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy nagy arányú győzelemmel...

Egy nagy arányú győzelemmel Costa Rica ellen helyre tehetjük az érzelmeket?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy mindenki csalódott a válogatottal szemben, mert Storckal nem azt nyújtotta a csapat amit elvártunk volna. Sőt, nem elég hogy nem jutottunk ki világeseményre, mint legutóbb a francia EB-re, de még olyan gyenge csapatoktól is kikaptunk (andorra. luxemburg) illetve a vártnál gyengébben teljesítettünk (Feröer Szg-ek döntetlen) hogy jogosan vagyunk elkeseredettek. Én igazából nem is értem miért hívtuk ku Luxemburgot, hisz a mérlegünk csak ellenük maradt már 100%-os 3-nál nagyobb összecsapásszámból. Ilyen gyenge passzban nem szabad lerontani a bíztató staot. Ezt is a vezetés rontootta el


Most hogy itthon fogadjuk COsta Ricát, akik VB résztvevők és nyilván rengetegen fogják bíztatni a csapatot, ami +1 ember ugye, bizonyára győzünk. Ha egy nagyobb arányú győzelem lenne 3-0,5-0 az helyre billentené a csalódottságodat?


2017. nov. 13. 14:06
 1/6 anonim válasza:
72%

Igen, mindenki tökre elfelejtené, hogy a béka popója alatt van amúgy a csapat, és ismét ők lennének az istenek, mint ha legalábbis egy vb-t nyertek volna.

Sajnos.

2017. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Storckal nem azt nyújtotta a csapat amit elvártunk volna"


A válogatott 1986 óta nem azt nyújtja, amit elvárunk, Storck ide vagy oda, és szerintem már soha nem fogja azt nyújtani. A világ élvonalbeli focijának "hajójáról" mi végleg lemaradtunk, ebből következően szerintem tök mindegy, hogy kikapunk-e vagy sem...

2017. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem, enñél sokkal több kellene, hogy Feröer, Andorra és Luxemburg emléke elhalványodjon.
2017. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként úgy néz ki, hogy megtelt a szurkolók hócipője és nem fogják olyan rengetegen bíztatni a csapatot.
2017. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyertünk, de csak 1-0ra
2017. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
És semmit nem tettünk vele helyre...
2017. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!