Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 évesen késő el kezdeni...

15 évesen késő el kezdeni röplabdázni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék valamit sportolni de mindenben, tényleg MINDENBEN béna vagyok, sose sportoltam semmit (szüleimnek hála mert sose engedték).. de most szeretnék és úgy gondoltam a röplabda az ami tetszik is meg viszonylag hamarabb meg lehet tanulni mint pl vízilabdázni vagy ilyesmi. Nektek mi a véleményetek? 15/l

2017. nov. 26. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Amatőr csapatokba akármilyen korban beszállhatsz. De 15 évesen talán még a versenyzésről sem maradtál le.
2017. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia! Elkezdeni nem késő, de azzal nem értek egyet hogy egyszerű sport! Sok sikert!
2017. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy egyszerű, csak nem kell hozzá olyan dolog amit kiskorban el kellett volna már sajátitani pl hajlékonyság vagy tévedek?
2017. nov. 27. 07:08
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell hozzá semmi extra képesség.

Én is most kezdtem... 13/L

2017. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha nem félsz a labdátol akkor rendben van!
2017. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vigyázz a fejedre mert egy profi engem ugy fejbe kolintott vsak ugy csattant a fejemen a labda
2018. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Szerintem érdemes kipróbálni maximum nem lesz belole semmi, mindenkepp egy amator egyesuletbe menj es szeptemberben kezd el h a kezdo (akik most kezdik) azokkal egyutt tudj megtanulni

En is roplabdazom (budaorsnel kezdtem el szeptemberben) es azota mar eleg ugyes vagyok legalabb is sokat fejlodtem 13/L

2018. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!